Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Bezpłatne badania kontrolne w Centrum Medycznym Synexus

Wysłane przez werona 
08-10-2015 13:27:41
W październiku Centrum Medyczne Synexus przeprowadza ogólnopolską kampanię „Wspólnie w trosce o zdrowie Seniorów”. W ramach kampanii zainteresowani powyżej 65 roku życia mogą we wszystkich przychodniach Synexus skorzystać z bezpłatnego badania gęstości kości (densytometria), pozwalającego ocenić ryzyko osteoporozy.

Ponadto seniorzy po zawale, udarze lub zabiegu na naczyniach oraz szczególnie narażeni na ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia mogą skorzystać z bezpłatnego pakietu kontroli kardiologicznej, w skład którego wchodzą następujące badania laboratoryjne: morfologia, OB, lipidogram i glukoza.

Seniorom z cukrzycą oferowana jest bezpłatna akcja kontroli cukrzycy, czyli badania krwi: hemoglobina glikowana, glukoza, morfologia i OB, lipidogram.

Badania są przeprowadzane w przychodniach Synexus na terenie Gdańska, Gdyni, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia.

Zapisy na bezpłatne badania są prowadzone do końca października. Wystarczy odwiedzić serwis www.przychodniasynexus.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy lub zadzwonić pod ogólnopolski numer telefonu 22 203 03 00
16-11-2015 20:09:38
Byłam i to wielka ściema, tak inkasują przychodnie pieniądze z NFZ. Zaproponowano mi , właściwie zapytano czy zgodziłabym się aby testować leki jakiejś amerykańskiej firmy farmaceutycznej. Nie zgodziłam sie nie jestem królikiem, więc pani doktor odpowiedziała mi, że i tak jestem zbyt zdrowa. Z rozmowy z kilkoma lekarzami wynikało, że przychodnie prywatne biorą wielkie pieniądze za te niby badania kontrolne.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012