Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Dzień Walki z Otyłością. Jest groźna dla zdrowia i życia

Wysłane przez agnieszkausiarczyk 
24-10-2017 12:02:02

24 października obchodzimy Światowy Dzień Walki z Otyłością. Warto o tym mówić, bo nadprogramowe kilogramy sprzyjają rozwojowi wielu groźnych chorób, a czasem mogą wprost prowadzić do śmierci. Na świecie jest już ponad 2,5 miliarda osób otyłych. W Europie, z tego powodu cierpi ponad 20 procent populacji - to najnowsze dane Światowego Indeksu Bezpieczeństwa Żywnościowego (GFSI).


czytaj więcej
31-12-2018 11:31:42
Nadwaga jest niebezpieczna dla zdrowia i jest to fakt niezaprzeczalny. Dlatego warto czytać jak z tą dolegliwością walczyć. Osobiście odsyłam do artykułu https://abnehmen-pillen.eu/acai-berry-wunderschoene-beeren-mit-schlankmachenden-eigenschaften-aus-den-regenwaeldern-amazoniens/ , dzięki tym poradą mnie samej udało się sporo kilogramów zrzucić
11-02-2019 23:35:15
Otyłość jest w naszym kraju problemem- niestety większość nie jest świadoma oraz brakuje wiedzy z zakresu zdrowej diety czy podstawowej naturalnej suplementacji.
Dla osób nieco młodszych ważny jest też detoks organizmu - oczyszczamy nasze psy, koty. O nas samych zapominamy. Dobrym sposobem na maleńki krok w stronę zdrowia jest dieta niełączenia i przykładowo: picie aloesu. Oczywiście najlepiej zainwestować w najlepszy i najwyżej mniej go pić lub rzadziej ale to tak jak z dobrymi suplementami- żeby nie obciążać organizmu to warto zainwestować w naturalne suplementy, a nie syntetyczne, które nasz organizm w większości musi przerobić by wydalić i nie ma z nich żadnego pożytku.
20-05-2019 17:42:24
Otyłosc jest bardzo niebezpieczna najgorzej mają ludzie z dużą otyłością,ale i dziś jest na to sposób. Moja znajoma zrobiła sobie operację zmniejszenia żołądka. Bardzo zadowolona bo schudła już 40 kg i zrzuca wagę nadal. Robiła ten zabieg w Szpitalu św. Elżbiety na bariatrii. Bardzo skuteczna metoda.Wiadomo że przy większej otyłości to ciężko stracić na wadze stosując tylko dietę .Tacy ludzie często nie wytrzymują i ciągle podjadają.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012