Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Nadpotliwość. Rodzaje nadpotliwości. Metody leczenia

Wysłane przez redakcjaSuperStarsi 
31-07-2014 13:55:43

Pocenie to jeden z mechanizmów, które składają się na system schładzania organizmu człowieka, czyli proces termoregulacji. Ale pocimy się niezależnie od temperatury otoczenia. U każdego człowieka do wydzielania się potu mogą doprowadzić silne bodźce emocjonalne – np. stres. Nie na darmo mówimy: - Spociłem się ze strachu. Pot może się pojawić w okolicy twarzy (czoła, wargi górnej) dołów pachowych, dłoni oraz podeszw.


czytaj więcej
11-01-2021 13:58:03
Przez kilka lat poświęcałem się leczeniu tego przypadku, niestwierdzona inna choroba, żaden wysoki stres, ciężko bylo znaleść przyczynę, pozwalam potu schłodzić ciało kiedy potrzeba ale nie aż tak i wtedy kiedy nic nie robię ! Potrzebowałem trochę czasu aby sprawdzić rozwiązanie do ktorego dotarłem, jak się o nim mówi tak jest skuteczny, to tutaj www.electroantiperspirant.com/pl/kup-urzadzenie-do-jonoforezy pomaga mi na kilka miesięcy zapomnieć o nadmiernym pocie po 2 terapiach, tak długo niezawodny!!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012