Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Sport to zdrowie

Wysłane przez gregory 
28-11-2019 10:38:19
Każdy wie, ze aktywność fizyczna to zdrowie. W dzisiejszych czasach jednak coraz mniej osób uprawia sport. Szczególnie tych młodych.

W jaki sposób skłonić ich do aktywności fizycznej.
28-11-2019 12:21:23
Ja mialam to szczescie, ze w SP mialam przez 3 lata obowiazkowy basen i w LO tak samo- tzn chyba tylko 2 lata obowiazkowego basenu, a w 4 klasie poszlam na SKS z basenu bo zdawalam plywanie na egzaminie na AWF wiec szkoda bylo nie skorzystac z darmowego treningu Zreszta ja bylam aktywnym dzieckiem dopuki nie poszlam na studia CZesto zmienialam zainteresowania ale zawsze cos ruchowego robilam: basen, taniec towarzyski, taniec wspolczesny, capoeira, aerobik, a do tego sezonowo rolki, rower, lyzwy.... A teraz ten street dance. Choc mojemu cialku brakuje wiecej ruchu... W 4 kl LO codziennie trenowalam cwiczylam po 2 godz... a teraz to moze 2 godz w tyg Guy with axe

Ze swoimi wnukami bardzo często chodzimy na trampoliny:
[airo.fun]

Świetna zabawa ( i to nie tylko dla dzieci).
28-02-2020 11:44:06
Uprawianie sportu zdecydowanie jest zdrowe, pozwala na dłuższe zachowanie ruchliwości. Po tym, gdy bolą mięśnie i jesteśmy zmęczeni możemy udać się na masaż klasyczny, który pomoże w relaksie i regeneracji po dniu aktywności fizycznej.
17-03-2020 08:36:24
gregory
Każdy wie, ze aktywność fizyczna to zdrowie. W dzisiejszych czasach jednak coraz mniej osób uprawia sport. Szczególnie tych młodych.

W jaki sposób skłonić ich do aktywności fizycznej.

Oj tak Widze to po moich wnukach Siedzą całe dnie w komputerach i nie chce im się uprawiac sportu. Zastanawiałam się ostatnio nad tym jak zachęcić ich do uprawiania sport. Moim zdaniem dobre są działania wielu celebrytów w zakresie promowania zdrowego stylu życia.

No i dobrze jest na przykład na prezent kupić jakies urządzenie, ktore będzie wspierało ćwiczenie w domu:
[sklep.spokey.pl]

Orbitreki dobrze wpływają zarówno na dolne jak i na górne cześci ciała.
31-03-2020 18:15:49
ja od siebie mogę polecić masaże. Jeśli jesteś z Wrocławia to zainteresuj się ofertą od masajka.wroclaw.pl
15-07-2020 20:01:02
ja też sporo od pewnego czasu ćwiczę bo zapuściłem się nieźle... teraz biegam lub chodzę na siłownię. chciałem się podrzeźbić więc zacząłem zamawiać sobie na mocnesuple.pl różne odżywki no i teraz zwiększam ciężary i zobaczymy co mi z tego wyjdzie smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012