Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Sport to zdrowie

Wysłane przez gregory 
28-11-2019 10:38:19
Każdy wie, ze aktywność fizyczna to zdrowie. W dzisiejszych czasach jednak coraz mniej osób uprawia sport. Szczególnie tych młodych.

W jaki sposób skłonić ich do aktywności fizycznej.
28-11-2019 12:21:23
Ja mialam to szczescie, ze w SP mialam przez 3 lata obowiazkowy basen i w LO tak samo- tzn chyba tylko 2 lata obowiazkowego basenu, a w 4 klasie poszlam na SKS z basenu bo zdawalam plywanie na egzaminie na AWF wiec szkoda bylo nie skorzystac z darmowego treningu Zreszta ja bylam aktywnym dzieckiem dopuki nie poszlam na studia CZesto zmienialam zainteresowania ale zawsze cos ruchowego robilam: basen, taniec towarzyski, taniec wspolczesny, capoeira, aerobik, a do tego sezonowo rolki, rower, lyzwy.... A teraz ten street dance. Choc mojemu cialku brakuje wiecej ruchu... W 4 kl LO codziennie trenowalam cwiczylam po 2 godz... a teraz to moze 2 godz w tyg Guy with axe

Ze swoimi wnukami bardzo często chodzimy na trampoliny:
[airo.fun]

Świetna zabawa ( i to nie tylko dla dzieci).
28-02-2020 11:44:06
Uprawianie sportu zdecydowanie jest zdrowe, pozwala na dłuższe zachowanie ruchliwości. Po tym, gdy bolą mięśnie i jesteśmy zmęczeni możemy udać się na masaż klasyczny, który pomoże w relaksie i regeneracji po dniu aktywności fizycznej.
17-03-2020 08:36:24
Quote
gregory
Każdy wie, ze aktywność fizyczna to zdrowie. W dzisiejszych czasach jednak coraz mniej osób uprawia sport. Szczególnie tych młodych.

W jaki sposób skłonić ich do aktywności fizycznej.

Oj tak Widze to po moich wnukach Siedzą całe dnie w komputerach i nie chce im się uprawiac sportu. Zastanawiałam się ostatnio nad tym jak zachęcić ich do uprawiania sport. Moim zdaniem dobre są działania wielu celebrytów w zakresie promowania zdrowego stylu życia.

No i dobrze jest na przykład na prezent kupić jakies urządzenie, ktore będzie wspierało ćwiczenie w domu:
[sklep.spokey.pl]

Orbitreki dobrze wpływają zarówno na dolne jak i na górne cześci ciała.
31-03-2020 18:15:49
ja od siebie mogę polecić masaże. Jeśli jesteś z Wrocławia to zainteresuj się ofertą od masajka.wroclaw.pl
15-07-2020 20:01:02
ja też sporo od pewnego czasu ćwiczę bo zapuściłem się nieźle... teraz biegam lub chodzę na siłownię. chciałem się podrzeźbić więc zacząłem zamawiać sobie na mocnesuple.pl różne odżywki no i teraz zwiększam ciężary i zobaczymy co mi z tego wyjdzie smiling smiley
16-10-2020 11:10:16
Owszem sport to zdrowie, ale i nie tylko sport. Ważna jest również dieta. A tutaj możecie się wesprzeć dietą pudełkową https://dietly.pl/catering-dietetyczny/rudaslaska , która jest wartościowa i precyzyjnie dopasowana do naszych potrzeb oraz stanu zdrowia. Warto postawić na zdrowe odżywianie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-10-16 11:10 przez Cadence.
05-01-2021 17:49:57
Dobrze powiedziane smiling smiley
05-08-2021 18:34:26
Sport to zdrowie, jednak warto zaznaczyć, że nie zawodowy. Zazwyczaj w zawodowym sporcie są kontuzje i wszystko jakoś nie jest za zdrowe. Sam uczęszczam na kort do tenisa w Rzeszowie https://strefasportu.biz/tenis/ i wychodzi mi to na dobre grinning smiley
07-09-2021 15:55:56
A ja, żeby zadbać o zdrowie regularnie uczęszczam do sauny. Sauna a zdrowie idą ze sobą w parze. Najlepiej wybrać saunę na podczerwień, bo można się wygrzewać w 30'C i to już wystarczy, żeby poprawić kondycję.
14-09-2022 20:35:12
Nasza firma pracuje na zlecenie Komisji Kwalifikacyjnej oraz współpracuje z Państwową Komisją Egzaminacyjną, przez co jesteśmy nastawieni na sprawne i bezproblemowe przeprowadzanie egzaminów państwowych. Naszym głównym celem jest zautomatyzowanie przeprowadzania szkoleń i egzaminów w całym kraju, poprzez wdrożenie współpracy online, co jeszcze bardziej ułatwi klientom indywidualnym, jak i dużym firmom pozyskiwanie uprawnień SEP dla swoich pracowników.

Działamy w całym kraju, bez wyjątku. Nasz zespół szkoleniowców to
najlepsi specjaliści, którzy znaczną część życia spędzili na szkoleniu innych, więc z łatwością przekazują swoją wiedzę kursantom – tak naprawdę, aby uzyskać uprawnienia SEP potrzeba tylko i wyłącznie chęci i minimum czasu, który musimy poświęcić na szkolenie i sam egzamin.

[egzaminy-sep.pl]
07-10-2022 18:16:22
Najlepszy sklep ze sterydami online dla sportowców. Niskie ceny, fachowe doradztwo w 2022 roku. Pomagamy ułożyć cykl sterydowy w naszym sklepie sterydy. Sterydy bez recepty, najlepsze w 2022 roku. Testosteron, deca, meta, legalne sterydy przez internet. Najlepsza jakość, wysyłka na cały świat.
sklep sterydy
17-02-2023 10:53:15
Tu macie dobre oferty, tylko poczytaj co i jak: Atrakcyjny jest cennik na pewno znajdziesz coś dla siebie
23-03-2023 17:52:11
W sumie to prawda co piszecie.
24-08-2023 14:46:29
Sport jest bardzo ważnym aspektem naszego życia. Szczególnie muszą się nad nim zastanowić osoby jakie pracują na co dzień przed biurkiem. Niestety przebywanie w jednej pozycji przez tyle godzin nie jest zdrowe dla naszego kręgosłupa. Przy okazji też możemy relatywnie szybko przybrać na wadze, a chyba każdy wie jak to jest z odchudzaniem. Dlatego lepiej zaplanować sobie jakieś aktywności w ciągu tygodnia. Jeżeli nie mamy motywacji to zawsze możemy znaleźć kolegę lub koleżankę z pracy i wspólnie zacząć się pilnować. Warto też zadbać o odpowiednie nawodnienie podczas treningu, stąd też tak popularna stała się woda z zasadowym ph - [alcalia.pl] ponieważ skutecznie uzupełnia nasze braki, zwiększając przy tym osiągane rezultaty.
28-03-2024 12:07:46
To prawda - sport to zdrowie, a w tym kierunku to przecież możemy najróżniejsze przecież rzeczy robić. Jak chodzi o mnie to chcę kupić sobie pianki neoprenowe i chcę w tym roku sprawdzić się w sportach wodnych. Może coś mi polecicie?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012