Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Jakie leki na menopauzę

Wysłane przez ulka 
13-08-2021 09:02:00
Mam pytanie. Nie mogę stosować htz. Jakie "zastępcze" zioła, suplementy, witaminy brałyście, bierzecie, żeby sobie pomóc w leczeniu objawów i zadbać o zdrowie? Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki
13-08-2021 09:39:11
Także nie mogę THZ gdyż jestem z mutacja BRacA1.. Jestem po usunięciu profilaktycznym jajników i jajowodow.Do tego parze ziolka.. Koniczyne czerwona.. Mniszek lekarski i szyszki chmielu.. Bardzo dobry skład mają te zioła na menopauzę [kredensziolowy.pl] - poczytaj sobie na stronie ich skład. Aby zniwelować zimne poty..uderzenia gorąca..bezsenność..I do tego wit d3 4000j .

Efektu nie zobaczysz jednak od razu, trzeba brać je przez jakiś czas aby zobaczyć rezultat.
07-07-2022 16:06:48
Wiem, że ten problem wpływa na ogólny stan kobiecego ciała, ale nigdy nie myślałem, że ma to wpływ na ciśnienie krwi. Czy ktoś coś o tym wie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-07-07 17:39 przez JakubNylicka.
07-07-2022 16:57:47
Quote
JakubNylicka
Myślę, że można spożywać wszelkiego rodzaju witaminy, aby zachować zdrowie. Nawiasem mówiąc, zacząłem brać suplementy, ale nie pomogło pozbyć się wysokiego ciśnienia krwi. Muszę wiedzieć co się stanie

Czy mogę dołączyć również tutaj? Przy okazji, rozumiem też, o czym mówisz. Na przykład niedawno zalecono mi Korzystanie z tej strony https://prawidlowecisnienie.pl/ to pomaga znaleźć wiele informacji na temat ciśnienia krwi, wskazówek, aby go poprawić i właściwości tonometrów. Nie wiem dokładnie, co dzieje się ze zdrowiem kobiet, ale możesz znaleźć wszystkie odpowiedzi, których potrzebujesz, korzystając z tego zasobu. Jeśli masz również chęć poprawy zdrowia, użyj go w odpowiedni sposób dla siebie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-07-07 17:43 przez VenalGroyp.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012