Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Erotyka a seks

Wysłane przez ewakozakiewicz 
23-04-2013 13:36:43

O erotyce rozmawiamy z doktorem nauk medycznych Wojciechem Śledzińskim, specjalistą psychiatrii i seksuologii


czytaj więcej
19-01-2016 11:41:21
Szanowna Pani.. interesuje mnie problem menopauzy oraz jednocześnie brania tabletek na potencję. obecnie niestety zmagam się z problemami suchości, jednocześnie jednak mam wyraźnie podniecione ciśnienie i problemy z sercem. chciałabym jednak nadal (pomimo wieku!) rozkoszować się życiem seksualnym. czy branie w tym wypadku tabletek na potencje jest niebezpieczne? chodzi mi oczywiście o środki dedykowane dla kobiet takie jak tu bez recepty [kamagra-sklep.com] kolejne pytanie czy to jest bezpieczne.. pozdrawiam ;(
09-02-2016 15:33:31
a moze lepiej bezie pani zastosowac po prostu globulki nawilzajace sluzowke pochwy Hydrovag, sa one calkowicie bezpieczne, bez skutkow ubocznych, a dosc szybko przynosza oczekiwane efekty! moze pani o nich wiecej poczytac na stronie: [www.hydrovag.pl] ja moge powiedzeic ze stosowalam je i mi pomogly, mysle wiec ze pani tez pomogasmiling smiley
17-02-2023 11:05:10
Więcej na ten temat globulek i tabletek można poczytać na blogu Blog o typowo kobiecych sprawach smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012