Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Urlop w kraju czy za granicą

Wysłane przez gregory 
10-10-2018 08:34:03
Gdzie wolicie wypoczywać? W kraju czy może wolicie wczasy zagraniczne? I jakie kierunki obieracie najczęściej?
10-10-2018 10:01:23
Ja również jestem tradycjonalistką i uważam, że w naszym pięknym kraju również można spędzić wspaniałe wakacje - jest przecież wiele miejsc które warto jest odwiedzić. Szczególnie pięknie jest w Tatrach ale w przeciwieństwie do innych polecam zamiast do Zakopanego wybrać się do Bukowiny Tatrzańskiej.
Z kilku powodów:
Ciszy
Spokoju

Podoba mi się również nasze polskie morze. Plaże w Juracie oraz w Jastarni są piękne i jak byłam w Grecji to takich nie widzialam.... Noclegow polecam szukać tutaj:
[www.blueapart.pl]

Przy odpowiednio wczesnej rezerwacji można wypocząć o wiele taniej niż za granicą.
11-01-2021 12:20:02
Jeśli chodzi o urlop za granicą, to świetnie sprawdza się karta wielowalutowa transferwise, dzięki niej zrobisz wszędzie płatności i to bez żadnych problemów. Na stronie [wielowalutowe.com] możesz zobaczyć ile taka karta kosztuje oraz zobaczyć inne propozycje.
24-09-2021 14:24:36
jeśli chodzi o mnie to ze względu na słabą pogodę u nas w kraju - jednak stawiam na zagraniczne wyjazdy. ostatnio chodzi mi po głowie Meksyk. czytałam właśnie takiego bloga ciekawe miejsca w Meksyku turystycznyninja i jestem totalnie zachwycona tamtejszym klimatem. koniecznie musimy się wybrać a że urlop szykuje się na koniec października to na pewno zahaczymy
08-10-2021 13:34:24
Super miejscówka w Beskidach - pensjonatklimek.pl
Tam się nudzić nie będzie. Fajny standard w pensjonacie, smaczne jedzenie, dużo atrakcji w okolicy.
Tam absolutnie nudy nie będzie, tylko trzeba do tego wszystkiego jakoś rozsądnie podejść.
Kto z Was się tam wybiera?
18-12-2021 12:44:37
Na takim wyjeździe na pewno będą różne wycieczki autokarowe lub piesze. Chcę Wam podpowiedzieć, ze na stronie [edibazzar.pl] można kupić bardzo fajne, małe plecaczki. Wkładamy do takiego plecaczka najpotrzebniejsze rzeczy, zakładamy na plecy i wygodnie ruszamy w drogę. Polecam ten sklep.
19-12-2021 11:32:14
W tym roku spędzaliśmy wakacje w Polsce, zwiedziliśmy nasz kraj jak nigdy, a to dzięki temu, że był to urlop w kamperze i mogliśmy sobie pozwolić na dużo zwiedzania. U nas wynajęcia kampera poszło bardzo szybko, my akurat korzystaliśmy z firmy [bookamp.pl] są świetni.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012