Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Kosmetyki w chorobie

Wysłane przez joannawiniarska 
27-04-2012 18:05:08

Pełna oferta na półkach z drogerii nie jest dla każdego. Jeśli ktoś ma problemy zdrowotne - ma je też skóra. I potrzebuje kosmetyków o specjalnych właściwościach.


czytaj więcej
06-05-2012 15:45:39
A mnie się wydaje, że te wszystkie kremy, balsamy i inne kosmetyki z drogerii to ściema. Nie wierzę w skuteczność szamponu czy kremu za 10 czy 20 zł. Lepiej więc zaoszczędzić i kupić dobry kosmetyk, po którym będą efekty.
07-09-2012 12:30:44
Ja stosuję kosmetyki firmy Clinique. Są specjalnie przystosowane do skóry alergicznj, atopowej nawet do tej z tradzikiem. Moj problem to tlusta cera, ze sklonnoscia do tradziku. Jestem uczulona na wiele preparatów dlatego raz sprobowałam Cliniqa i to wystarczyło. Wiec zakochalam się w tej marce... Ze wzajemnoscia. Stosuje Superbalanced Makeup – podkład , Superbalanced Powder Makeup SPF 15 ma fajny pedzelek antybakteryjny , no 3 steps to pdostawa pielegnacji mojej twarzy. Warto zrobic testy alergiczne , na jakie substancje ejsteśmy uczuleni. W ten sposb łatwo bedzie dobrac kosmetyki które nie będa Nas uczulać. Mozna sie tez doedukowac w sieci na temat substancji uczulacych w kosmetykach. Znalazłam strone gdzie szybko ogarniecie temat - > kosmetyki dla alergików. Pozostaje metoda prób i błedów ale czasem mozna wyjsc ( tak jak mnie to spotkało ;p ) z okiem yklopa czyli jedno normalne drugie spuchniete... Musze dodac że nosze szkła kontaktowe więc uzywam tez z ich firmy tuszu , ktory zmywa sie z apomoca wody...nei trzeba trzec oczu żadnym tonikiem , mleczkiem etc... Warto zagladnąc na ich strone [www.clinique.com.pl]
30-09-2022 15:56:31
Wiele dziewczyn spędza długi czas i dużo czasu na wyborze salonu piękności, i nic dziwnego, ponieważ twój mistrz i fryzjer może być twoim nowym najlepszym przyjacielem, który zawsze będzie słuchał. Jaki jest według Ciebie najlepszy salon kosmetyczny w naszym mieście?
30-09-2022 17:17:43
Uwielbiam dbać o swoje paznokcie i zawsze biegnę do fryzjera, jeśli coś się zepsuje. mój fryzjer pracuje w tym salonie kosmetycznym https://p-de-p.pl/ , dowiedziałam się o tym dopiero po tym, jak mój fryzjer zaczął tam pracować, ale po obejrzeniu ich fryzjerów zdałam sobie sprawę, że wszyscy są naprawdę dość wykwalifikowanymi pracownikami.
21-03-2023 18:50:26
Aby uniknąć problemów zdrowotnych, wolę używać tylko sprawdzonych i wysokiej jakości kosmetyków. Dlatego kupuję go u tego oficjalnego dystrybutora https://totispharma.com/pl/ , który oferuje oryginalne produkty kosmetyczne czołowych europejskich producentów. Który łączy w sobie nowoczesne technologie i tylko wysokiej jakości składniki. Tutaj możesz również uzyskać poradę od konsultanta, który pomoże Ci w wyborze.
13-04-2023 10:12:21
Uwielbiam to, że Avon oferuje różnorodne produkty do pielęgnacji skóry, które odpowiadają różnym typom skóry i problemom. Produkty są skuteczne, niedrogie i łatwe w użyciu. Mają też jedne z najlepszych produktów do makijażu, jakich kiedykolwiek używałam. Mają szeroką gamę kolorów i wykończeń, a jakość jest na najwyższym poziomie. Katalog Avon jest łatwy w nawigacji i ułatwia znalezienie tego, czego szukam. Mogę łatwo przeglądać produkty według kategorii lub wyszukiwać określone pozycje.
07-12-2023 11:54:37
Dzień dobry, natknęłam się ostatnio na ciekawy artykuł https://www.tuwodzislaw.pl/wiadomosci,dlaczego-profesjonalne-koreanskie-kosmetyki-sa-lepsze-niz-produkty-masowego-rynku,wia5-3266-28492.html na tuwodzislaw.pl i zaczęłam się zastanawiać: a co jeśli nie chodzi o cenę, a o jakość i podejście do pielęgnacji skóry? Może naprawdę warto przemyśleć swoje spojrzenie na kosmetyki i spróbować czegoś nowego, nawet jeśli nie jest to tak drogie, jak się wcześniej wydawało. Ten artykuł porusza ważne kwestie dotyczące korzyści płynących z profesjonalnych produktów kosmetycznych, zwłaszcza tych pochodzących z Korei. Skuteczne formuły, naturalne składniki i innowacyjne technologie stają się kluczem do zdrowej i zadbanej skóry.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012