Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Włosy kobiet dojrzałych. Fryzury, pielęgnacja

Wysłane przez joannawiniarska 
02-01-2012 17:15:28

Dobrze dobrana fryzura może odjąć nawet 5 lat. No i jest dużo tańsza niż zabiegi medycyny estetycznej.


czytaj więcej
14-06-2012 20:05:12
Szkoda że panie po 60-tce nie dbają o swoje włosy. A i te młodsze mają z tym kłopot. A wystarczy fajne cięcie i twarz wygląda dużo lepiej. Moja fryzjerka zawsze powtarza: eksperymentuj. Skąd będziesz wiedziała w czym ci dobrze jeśli nie spróbujesz?
Opowiadała mi ostatnio o swojej klientce, ok. 55 letniej kobiecie, która przez całe życie farbowała włosy na jasny blon, az dała się namówić na zmianę koloru na delikatny tycjan. Stwierdziła że jeszcze nigdy nie wygładała tak dobrze. I żałowała tych kilkudziesięciu lat w tej samej fryzurze.
17-11-2012 19:26:40
niestety, włosy po 50 (a nawet 40) wymagają farbowania a to znacznie osłabia włosy.
Polecam maseczkę do włosów wypadających biovax- moze choć trochę uda Wam sie wzmocnić włosy
26-02-2013 19:05:28
W dzisiejszych czasach jest na prawdę ogromny wybór masek, areozoli, odzywek, ampułek .... które na prawdę działąją i wspomagają w ogromny sposób włosy. Nawet kobiety mające po 50-60 lat stosują je przy kazdym myciu są w stanie poprawić wygląd swoich włosów, a jeśli nie poprawić to zatrzymać proces ich osłabiania się w raz z wiekiem ! Wiem to z doświadczenia jestem fryzjerkom. Bardzo polecam w salonach kosmetycznych zabiegi na ciepło - cebulka włosa otwiera się i wszystkie pożyteczne środki zostają zamknięte we włosie !
19-08-2013 17:37:44
Mając ciemne włosy robimy jasne pasemka czy balejaże . Całkiem ładnie wyglada srebrna siwizna w ciemnych pasemkach czy balejażu , sama farbujewłosy bo juz sie szpakowate robią a to akurat widziałam i strasznie mi się podobało, kobieta w każdym wieku powinna o siebie dbać , nie dla kogoś ale głównie dla siebie. winking smiley
29-11-2014 11:20:58
ja od ok. 15 lat, raz w miesiącu robię maskę z oliwy, żółtka i miodu, rozcieńczam troszkę mlekiem i nakładam ciepłą na ok. pół godziny. Naturalny kolor miałam kiedys rudywinking smiley teraz odrosty mam ciemne, więc także raz miesiącu, przed nałożeniem maski, rozjaśniam odrosty najtańszym rozjaśniaczem, nie farbuję. A kręcą mi się same, więc tak je zostawiam i pomimo mody na proste, nie prostujęsmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012