salon kosmetyczny

 • Akcja społeczna „Metamorfoza dla Seniora”

  30-09-2014

  „W życiu nigdy nie jest za późno na trzy rzeczy: miłość, naukę i spełnianie marzeń” – podkreślają organizatorzy akcji „Metamorfoza dla Seniora”.

  więcej »

  W życiu nigdy nie jest za późno na realizację marzeń - przekonują organizatorzy akcji Metamorfoza dla Seniora
 • Jak dbać o nogi, by były piękne i zdrowe

  15-07-2014

  Dbanie o nogi to nie tylko nawilżanie i depilacja. Ładny wygląd zapewnią im: regularny sport, zdrowa dieta oraz zabiegi kosmetyczne.

  więcej »

  Piękne nogi? Trzeba o nie dbać nie tylko latem
 • Bóle stóp

  16-04-2013

  Bóle stóp czasem utrudniają chodzenie, czasem problemem jest dobranie odpowiednich butów, bo stopy są zdeformowane. Bóle stóp mogą mieć rozmaite przyczyny. Najważniejsze z nich to: zwyrodnienie pierwszego stawu śródstopno-paliczkowego z koślawością palucha (potocznie - haluks), ostrogi piętowe, naciągnięcie lub naderwanie więzadeł stopy, odciski i modzele, wrastające paznokcie, zmiany naczyniowe w miażdżycy tętnic i cukrzycy.

  więcej »

  Bóle stóp ograniczają aktywność i sprawność fizyczną, dlatego zawsze warto poprosić o konsultację internistyczną i ewentualnie ortopedyczną, by ból zmniejszyć lub się go pozbyć.
 • Opadające powieki

  02-04-2013

  Opadające powieki to jedna z  tych zmian w twarzy związana z wiekiem, która zmienia jej rysy. Można jej przeciwdziałać! Rozwiązań jest sporo, ale trzy najskuteczniejsze to botox, laser i nie wymagająca długiej rehabilitacji operacyjna korekta powiek.

  więcej »

  Czym można "podnieść" opadające powieki? Do wyboru mamy: botox, laser i nie wymagającą długiej rehabilitacji operacyjną korektę powiek.
 • Fotoodmładzanie

  27-03-2013

  Odpowiednio dobrana podczas zabiegu długość fali ujędrnia skórę, likwiduje drobne zmarszczki, dodaje cerze blasku.

  więcej »

  Przeciwwskazania do zabiegu fotoodmładzania: cukrzyca, zaburzenia krzepnięcia krwi, nadwrażliwość na światło i opalona skóra.
 • Kosmetyki i zabiegi o działaniu dotleniającym skórę

  22-02-2013

  Na rynku sporo jest kosmetyków o działaniu dotleniającym. Czy to znaczy, że jest w nich tlen? Czy naprawdę udało się go zamknąć w kremie?

  więcej »

  Można dotleniać skórę naturalnymi środkami. Spać przy otwartym oknie, przynajmniej raz dziennie spacerować.
 • Męskie perfumy. Jak wybrać najlepszy zapach dla mężczyzny

  26-07-2012

  Podobno mężczyźni wiedzą czego chcą. Jednak gdy chodzi o wybór perfum dla siebie, często czują się niepewnie. Jak szukać w perfumerii? Tymczasem są pewne kody, które pomagają rozpoznać czy zapach będzie pasować do osobowości.

  więcej »

  Gdy rozszyfrujemy kody zawarte w perfumach męskich, z łatwością dobierzemy zapach, który będzie pasować do osobowości mężczyzny.
 • Jakie są metody leczenia „pajączków naczyniowych” czyli teleangiektazji ?

  01-06-2012

  Teleangiektazje („pajączki”) to rozszerzenia drobnych śródskórnych i podskórnych splotów żylnych. Pojawiają się najczęściej na bocznych powierzchniach ud, bocznych okolicach kolan i pod kolanami.

  więcej »

  Dr med. Wojciech Jasek, chirurg ogólny i chirurg plastyczny
 • Masaż twarzy, ćwiczenia mięśni twarzy, właściwe nakładanie kremu

  18-05-2012

  Żaden krem solo nie rozwiąże problemu zmęczonej twarzy. Nie ma cudów. Nasze mięśnie utrzymują napięcia o podłożu psychologicznym. Zapamiętują wyraz smutku, zamyślenia, zgorzknienia. Często to co bierzemy za oznaki starzenia się skóry, to po prostu utrwalone efekty stresu lub zmęczenia. Jak wydać im wojnę? Dotykiem i gimnastyką.

  więcej »

  Trzy minuty dziennie na solidny wieczorny masaż, to naprawdę niewiele czasu.
 • Podwójny podbródek. Sposoby pozbycia się go

  09-05-2012

  Podwójne szczęście, wnuki - bliźniaki, dwie rzeczy w cenie jednej - to nas cieszy. Podwójny podbródek - jakoś nieszczególnie. Jak się go pozbyć?

  więcej »

  Podbródek Jerry Hall ex żony Micka Jaggera ze Stonesów zapewne wygląda lepiej, gdy Jerry uniesie głowę do góry!
<img src="/img/paging/prev.gif" alt="" />123
webstar 2012