www.superstarsi.pl

Forumowy konkurs na lato i początek jesieni

Ślad wakacji

Wypad za miasto na działkę? A może wczasy nad Bałtykiem lub w Beskidach? A może w tym roku wybieracie się na południe Europy lub właśnie zakończyliście tam swój pobyt? A może szykujecie się do wyprawy życia w egzotyczne miejsce, gdzie mieszkają pelikany? W konkursie mogą wziąć też udział ci, którzy nigdzie nie wyjeżdżają: wypad nad wodę, do lasu na grzyby czy jagody albo spacer w ciekawej okolicy to też jest sposób na wakacje!

Ślad wakacji Ślad wakacji

Podzielcie się swoimi wrażeniami i wspomnieniami na forum superstarsi.pl! Weźcie udział w konkursie „Ślad wakacji”. Czekają nagrody – sześć przewodników po najpiękniejszych miejscach w Polsce ufundowane przez wydawnictwo Carta Blanca.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy mieć konto na profilu superstarsi.pl i na forum – pod tym artykułem – umieścić przynajmniej jeden wpis dotyczący swoich wakacji: wspomnienie, ciekawa obserwacja, zabawna anegdota, albo wręcz – pozdrowienia z miejsca, w którym odpoczywacie (lub odpoczęliście). Takie, jakie pisaliście z wakacji piórem marki Pelikan, gdy jeszcze nie można było przesłać pocztówki z wakacji przez MMS.

Wpis możecie wzbogacić fotkami. Jak to zrobić?

Krok pierwszy: do swojej galerii w profilu wgrywamy wybrane zdjęcie (nie może mieć więcej niż 2 MB).

Krok drugi: otwieramy dodane zdjęcie (wystarczy kliknąć na nie dwa razy, tak by się wyświetliło w pełnym formacie) i wklejamy prawidłowy link do zdjęcia (możemy wstawić na forum fotkę w pełnym rozmiarze lub jako miniaturkę).

Na wasze wpisy będziemy czekać 30 września, bo wiemy że superstarsi czasami wypoczywają w końcówce sezonu. Każdy ma szansę na wygranie nagrody! Wpisy oceni redakcyjne jury i 1 października ogłosimy werdykt.

Odpoczywajcie, piszcie i – wygrywajcie!

  

Szczegóły regulaminu konkursowego