Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

"Śpiąca królewna" Piotra Czajkowskiego z Opera de Paris

Wysłane przez redakcjaSuperStarsi 
03-06-2015 17:30:25

Widzowie kin sieci Multikino będą mieli niepowtarzalną okazję obejrzenia retransmisji nagrania zrealizowanego w 2013 roku w Opera de Paris. Choreografię do spektaklu ułożył Rudolf Nuriejew.


czytaj więcej
05-06-2015 09:38:30
Moja ulubiona baśń z dzieciństwa autorstwa Charlsa Perrault to... "Kot w butach".
W zasadzie to nie dzięki Panu Perrault ale baśni muzycznej nagranej w formie słuchowiska dla najmłodszych.
Polskie Nagrania wydały całą serię najsłynniejszych baśni to to "Kot w butach" był moją ulubioną.
Piosenkę zajączków, moja dorosła córka zaśpiewa bez zająkniecia nawet wybudzona w środku nocy z bardzo głębbokiego snu...

Poproszę o bilety do Multikina Gdańsk.
08-06-2015 11:42:10
Moja ulubiona bajka to "Ośla skórka".
Jako dziecko zauroczona byłam historią pięknej księżniczki, która musiała uciekać z pałacu aby uniknąć swojego ojca, która pracowała u gospodyni i która zakochała się ze wzajemnością w księciu.
Takie historie jak ta pokazują jak bardzo różni sie percepcja dziecka i dorosłego - wtedy pomysł ojca aby ożenić się ze swoją córką nie wydawał mi się dziwny, widziałam tylko piękną historię księcia i księżniczki. Dopiero jako dorosła osoba widziałam niestosowność i co najmniej dziwność tego pomysłu.

Poprosze o bilety do Multikina Ursynów
09-06-2015 19:58:30
Moja ulubiona baśń z dzieciństwa autorstwa Charlsa Perrault to "Kopciuszek", która zawsze najbardziej pobudzała moją wyobraźnię. Skromna, upodlona dziewczyna, niemalże w jedną noc, z kąta za piecem zostaje wyprowadzona na salony. To pozwala mieć nadzieję na poprawę losu w ciężkich chwilach...

Proszę o bilety do Katowic



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-10 10:07 przez teresa_szafranska.
10-06-2015 14:13:21
Moją ulubioną baśnią jest "Sinobrody" - ta baśń zachwyciła mnie, kiedy byłam mała. Bardzo tajemnicza postać bogatego, ale mrocznego, skrytego mężczyzny, którego szpeci długa broda. I ta ciągła, trzymająca w napięciu tajemnica - to to, co zostało we mnie z tej baśni... wszechobecna tajemnica.


Poproszę o bilety do Sopotu smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-10 14:13 przez Bogumilla.
10-06-2015 14:31:08
!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-10 21:57 przez letar.
11-06-2015 10:48:09
Dziękujemy za zgłoszenia! Dzisiejszy wieczór mają już zaplanowany:
Meluzynkaa - Gdańsk
eeva - Warszawa Ursynów
teresa_szafranska - Katowice
Bogumilla - Sopot

Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na retransmisję nagrania "Śpiącej Królewny". Podwójne zaproszenia jak zawsze do odbioru w kasie wybranego kina.

Udanego wieczoru!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012