Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Zdrowy styl życia.

Wysłane przez bettyvill 
07-12-2022 22:48:57
Witam wszystkich. Czy prowadzisz zdrowy styl życia? Nigdy nie sądziłam, że prowadzenie zdrowego stylu życia może mieć tak duży wpływ nie tylko na moje samopoczucie. I po prostu na jakość mojego życia. Teraz nie chcę tego robić w inny sposób. A co z Tobą? Czy prowadzicie zdrowy styl życia?
07-12-2022 23:35:53
Witam wszystkich. Od 20 do 25 roku życia praktycznie nie dbałem o swoje zdrowie i oczywiście nie prowadziłem zdrowego trybu życia. Ale potem zauważyłem, że jakość mojego życia i samopoczucie znacznie się pogorszyły. Dlatego postanowiłam ćwiczyć i dobrze się odżywiać. A teraz po prostu uzupełniam sobie wiedzę o zdrowiu z tego źródła https://www.gentaur.pl/ . Koniecznie przeczytajcie artykuły, które są tam zamieszczone. Jestem pewna, że znajdziecie tam wiele przydatnych informacji.
08-12-2022 00:05:46
To jest świetne pytanie. Ja też nigdy nie myślałem, że ćwiczenie i jedzenie w prawo miało tak ogromny wpływ na jakość mojego życia. Bardzo dziękuję za podanie źródła. Z pewnością przeczytam znajdujące się tam artykuły.
15-03-2023 12:50:49
Zdrowy styl życia to podstawa zarówno w młodości jak i w późniejszym życiu. Będąc osobą starszą można na przykład korzystać z rotorów elektrycznych.

--
Mazur

Pozdrawiam
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012