Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

„Widok z mostu” z Markiem Strongiem

Wysłane przez redakcjaSuperStarsi 
04-08-2015 14:52:41

British Council i Multikino zapraszają na retransmisję spektaklu "Widok z mostu" ("A View from the Bridge"winking smiley. Sztukę w reżyserii Ivo van Hove’a w ramach cyklu "Scena brytyjska na dużym ekranie" będzie można obejrzeć już 13 sierpnia w wybranych kinach sieci.


czytaj więcej
10-08-2015 18:40:05
Mój ulubiony film to "szpieg" - pewnie widziałam i inne, ten jednak zapadł mi w pamięć swoją leniwą narracją

Poproszę bilety do MK Gdańsk
11-08-2015 20:21:47
"Gra tajemnic" gdzie Mark Strong wcielił się w rolę Stewarta Menzies'a.

Multikino Bydgoszcz.
11-08-2015 23:09:07
Szanowni Państwo, bardzo rzadko chodzę do kina (najczęściej na transmisje oper) i bardzo malo ogłądam telewizję. Nigdy wcześniej nie słyszałem nawet nazwiska aktora, o którego Państwo pytają. Piszę szczerze, choc mógłbym wpisać to nazwisko w wyszukiwarkę internetową i opisać którąś z ról. Nie robię tego z nadzieją, że pozwolą mi Państwo poszerzyć horyzonty i poznać sztukę aktorską Marka Stronga oraz poznać dramat, który tak bardzo intrygująco jest przedstawiany w zapowiedziach,
jeśli uznają Państwo moją wypowiedź za dopuszczalną w konkursie, proszę o zaproszenie do kina w Arkadach Wrocławskich
11-08-2015 23:45:53
Najlepsza rola Stronga to postać Merlina w "Kingsman. Tajne słuzby", zagrał tam rolę agenta, który nie tylko był dobrym szpiegiem, ale i błyszczał dowcipem. Bardzo ciekawe połączenie.

Multikino Ursynów
12-08-2015 10:56:46
Z dwóch filmów z Markiem Strongiem, które obejrzałam (wiem, to zaniedbanie, ale będę nadrabiaćwinking smiley), w pamięci została mi najbardziej postać Lorda Blackwooda z Sherlocka Holmesa z jego charyzmą i błyskotliwością. Mark Strong, to aktor, którego role na pewno zapadają w pamięć - ten przeszywający wzrok... Z przyjemnością zobaczyłabym go w sztuce teatralnej, bo to dla teatrofila smaczny kąsek.

Poproszę o bilety do Zabrza
12-08-2015 15:12:42
Mili Państwo

Dziękujemy za zgłoszenia.

Poniżej publikujemy listę uprawnionych do odbioru podwójnego zaproszenia na na retransmisję spektaklu "Widok z mostu" ("A View from the Bridge"winking smiley.

katarzyna_dc - Multikino Gdańsk
lugola - Multikino Bydgoszcz
Julian - Multikino Arkady Wrocławskie
arkadiusz_kleniewski - Multikino Warszawa Ursynów
teresa_szafranska - Multikino Zabrze

Zaproszenie będą czekały na odbiór w kasie wybranego kina.
Życzymy miłych wrażeń!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012