Czas Wolny

 • OC taniej - znajdź najlepszą ofertę polisy

  07-01-2019

  Dużo płacisz za obowiązkowe ubezpieczenie OC? Twój agent przekonuje Cię, że takie są ceny i taniej nie będzie? Mamy sposób na ominięcie pośredników, abyś płacił zdecydowanie mniej! Skorzystaj z dostępnego w Internecie narzędzia i nigdy więcej nie przepłacaj za swoją polisę. Wyjaśniamy, czym jest najlepsze OC i podpowiadamy, jak znaleźć je naprawdę szybko.

  więcej »

 • Seniorzy mogą podróżować taniej!

  14-12-2016

  Osoby, które ukończyły 55 lat będą mogły podróżować dużo taniej. Neckermann Podróże rusza z Klubem Seniora 55+ i specjalną ofertą wypoczynku na południu Europy: w Bułgarii oraz na wyspach greckich: Krecie, Rodos i Korfu.

  więcej »

  Dużym atutem oferty jest możliwość podróżowania z osobą towarzyszącą w różnym przedziale wiekowym, która zyskuje te same przywileje co senior.
 • Na skok spadochronowy nigdy nie jest za późno!

  13-10-2015

  Do skoku tandemowego wcale nie trzeba posiadać specjalnego przygotowania – wystarczy tylko odwaga, którą należy w sobie zebrać, aby wykonać ten najważniejszy krok w przestworzach. Nie trzeba brać udziału w czasochłonnych szkoleniach, nie trzeba poddawać się badaniom lekarskim i nie trzeba mieć też żelaznej kondycji. To powoduje, że to rozrywka dostępna dla niemalże każdego. Najstarszy uczestnik skoków tandemowych w Polsce miał 82 lata!

  więcej »

  Do skoku tandemowego wcale nie trzeba posiadać specjalnego przygotowania – wystarczy tylko odwaga, którą należy w sobie zebrać, aby wykonać ten najważniejszy krok w przestworzach.
 • Zawody Pucharu Polski Nordic Walking 2013. Kolbuszowa 2013.

  29-05-2013

  Trwają zapisy do kolejnych zawodów Pucharu Polski Nordic Walking 2013! Wciąż można zgłosić udział w zawodach, które odbędą się  1 czerwca 2013 r. w Kolbuszowej. Portal superstarsi.pl objął ten cykl zawodów patronatem medialnym.

  więcej »

  Medale czekają na zwycięzców!
 • Czy warto zatrudnić pomoc domową?

  23-03-2018

  Dziś posiadanie pomocy domowej nie jest już zarezerwowane wyłącznie dla przedstawicieli wyższych sfer. Z jednej strony cenimy sobie czas wolny, z drugiej po prostu nie zawsze możemy podołać wszystkim obowiązkom.

  więcej »

  Czy warto zatrudnić pomoc domową?
 • Międzypokoleniowa Wystawa w Muzeum Warszawskiej Pragi

  02-03-2016

  Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury zaprasza do Muzeum Warszawskiej Pragi na Art Generacje: Międzypokoleniową Wystawę Portretów i Opowieści. Otwarcie odbędzie się w 4 marca o godz. 18.00. Wystawę będzie można oglądać do 15 maja.

  więcej »

  Art Generacje. Międzypokoleniowa Wystawa w Muzeum Warszawskiej Pragi
 • „Nasza klątwa” i „Joanna”. Bez Oskara, ale do zobaczenia. Koniecznie!

  23-02-2015

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego z Oskarem - najlepszy film nieanglojęzyczny ubiegłego roku! Żaden z nominowanych do Oskara dokumentów krótkometrażowych z Polski nie dostał statuetki, ale sam fakt nominacji był już zupełnie kosmiczną historią. Każdy z tych obrazów jest przejmujący. I obydwa mierzą się z tematem choroby – nieuleczalnej, ciężkiej. Takiej, która przewraca świat do góry nogami.

  więcej »

  Kadr z filmu "Nasza klątwa"
 • “Kurczak ze śliwkami”, reż. Marjane Satrapi i Vincent Paronnaud, Francja/Niemcy /Belgia

  02-01-2013

  Akcja toczy się w Teheranie w latach 50-tych XX wieku. Głównym bohaterem opowieści i zarazem marzycielem jest Nasser Ali, wirtuoz tary. Zakochany z wzajemnością w pięknej Irane – nie może liczyć na wspólną przyszłość, bo nie akceptuje go ojciec dziewczyny. Drogi zakochanych się rozchodzą. Każde zakłada swoją rodzinę. Ale Nasser nie przestaje myśleć o ukochanej.

  więcej »

 • „Złodziej” Johna Osborne’a z Kenneth Branagh Theatre Company

  09-01-2017

  Multikino i British Council, w ramach cyklu „Kenneth Branagh Theatre Company w Multikinie”, zapraszają 12 stycznia 2017 roku na retransmisję sztuki „Złodziej” („The Entertainer”) z Teatru Garrick w Londynie.

  więcej »

  "Złodziej" Johna Osborne’a z Kenneth Branagh Theatre Company
 • „Hamlet” z Benedictem Cumberbatchem

  16-12-2016

  Multikino i British Council w ramach cyklu „National Theatre Live w Multikinie”, zapraszają na retransmisje sztuki „Hamlet”. Spektakl w reżyserii Lyndsey Turnerz Benedictem Cumberbatchem w roli tytułowej będzie można zobaczyć ponownie 22 grudnia 2016 roku w wybranych kinach sieci Multikino.

  więcej »

  Hamlet z Benedictem Cumberbatchem

Popularne

webstar 2012