Ocena:
(głosy: 0)
 
 
|
 
|
rozmiar czcionki

16-12-2016

„Hamlet” z Benedictem Cumberbatchem

Multikino, 22 grudnia godz. 19.00

Multikino i British Council w ramach cyklu „National Theatre Live w Multikinie”, zapraszają na retransmisje sztuki „Hamlet”. Spektakl w reżyserii Lyndsey Turnerz Benedictem Cumberbatchem w roli tytułowej będzie można zobaczyć ponownie 22 grudnia 2016 roku w wybranych kinach sieci Multikino.

Hamlet z Benedictem Cumberbatchem  Hamlet z Benedictem Cumberbatchem

Nominowany do Oscara Benedict Cumberbatch (serial BBC „Sherlock”, „Gra tajemnic”, „Frankenstein” NT Live) wciela się w tytułową rolę w wielkiej tragedii Szekspira. Wyreżyserowany przez Lyndsey Turner i wyprodukowany przez Friedman Productions Sonia spektakl był transmitowany na żywo 15 października 2015 roku z Barbican Theatre do ponad 1000 kin w całej Europie i poza nią. Szekspirowska tragedia już stała się najszybciej sprzedającym się wydarzeniem w historii teatru w Londynie. Wszystkie bilety na przewidywane przedstawienia rozeszły się zanim przystąpiono do prób czytanych w teatrze. Benedict Cumberbatch zagrał Hamleta w okresie 12 tygodni od sierpnia do października 2015 roku w londyńskim Barbican Theatre. W samej tylko Wielkiej Brytanii transmisję obejrzeli widzowie w 550 kinach.

22 grudnia 2016 w kinach sieci Multikino widzowie będą mogli uczestniczyć w kolejnej retransmisjach tego genialnego spektaklu w ramach cyklu „Sztuka brytyjska na wielkim ekranie”. Pokazy odbędą się w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami.

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami.

22 grudnia 2016, 19:00. Zobaczymy sztukę w następujących kinach: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady oraz Zabrze.

Bilet normalny kosztuje 38 złotych, z kuponem pobranym z naszej strony można kupić bilety w specjalnej cenie 28 złotych (maksymalnie dwa bilety na jeden kupon).

 

  

 

Mamy też podwójne zaproszenia – po jednym do każdego z kin. Rozdamy je na naszym Facebooku.

Oceń:
Dziękujemy!
poleć znajomemu drukuj skomentuj subskrybuj
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.
leksykon zdrowia seniora
poradnik seniora
webstar 2012