Polska Babcia i polski Dziadek XXI wieku. Nowy wizerunek
Czas, kiedy babcia i dziadek na pierwszy rzut oka kojarzyli się z tą funkcją w rodzinie, minął (pewnie) bezpowrotnie. W tej dziedzinie w Polsce też zaszła zmiana. Dziś polskie babcie i dziadkowie kochają swe wnuki aktywnie, w dobrej kondycji. A jak świetnie wyglądają! Aż chce się być babcią lub dziadkiem!

Fot. Gepard1805/użytkownik eBobas.pl
Kacper z dziadkiem na zlocie. Wnuk jeździ z dziadkiem na zloty od trzeciego roku życia.
Skomentuj artykuł
Poczytaj również
-
Czy są schorzenia, które uniemożliwiają, albo utrudniają naturalną redukcję masy ciała?
04-01-2012
Choroby stawów, choroby serca, przewlekła obturacyjna choroba płuc w bardzo dużym stopniu utrudniają, czasem wręcz uniemożliwiają jakikolwiek wysiłek fizyczny. I w tym sensie również – odchudzanie, bo redukcja masy ciała za pomocą samej diety jest dużo trudniejsza.
-
Polacy na tle UE. Praca, wkład w życie społeczne, opieka nad starszymi. Wyniki Eurobarometru
10-10-2012
Co trzeci Europejczyk chciałby pracować po osiągnięciu wieku emerytalnego. Najbardziej skorzy do kontynuowania pracy są Duńczycy (57 proc.). W Polsce odsetek chętnych do pracy po osiągnięciu wieku emerytalnego jest wyższy niż unijna średnia i wynosi 37 proc. – wynika z badania Eurobarometr Active Ageing, opublikowanego przez Komisję Europejską.
-
Dni Seniora we Wrocławiu
09-09-2013
14 września, już po raz piąty, seniorzy przejmą panowanie we Wrocławiu. Przez kolejny tydzień będą mogli wziąć udział w atrakcjach, przygotowanych z myślą o nich w ramach obchodów „Dni Seniora”.

halusia | 25-09-2012
bfk19543005 | 07-02-2015
"naładować akumulatory" by działały jak najdłużej.
zynagra | 17-01-2016
Ale to dopiero za rok i różnie to może być. Nie jestem całkowicie zdrowa, mam reumatyzm i chore serce /mąż też/ ale mimo wieku chciałabym mieć jego kondycję. Ale sie rozpisałam ale czy ktoś to będzie czytał?