Pomoc

  1. Jak założyć konto na superstarsi.pl?

    Nie masz jeszcze konta na portalu superstarsi.pl? Kliknij w „dołącz do nas” i zarejestruj się. Zajmie Ci to nie więcej niż trzy minuty. Pamiętaj, że nie ma opcji zmiany loginu, więc zanim go wybierzesz, zastanów się dwa razy! Nie zapomnij o aktywacji konta – na maila podanego w trakcie rejestracji dostaniesz link, który koniecznie trzeba kliknąć. W przeciwnym wypadku konto, choć zarejestrowane, będzie nieaktywne.

  2. Do czego służy profil użytkownika?

    Wypełnij pełny profil użytkownika. To nie jest obowiązkowe, ale tylko w ten sposób dasz się odnaleźć użytkownikom, którzy mają takie same pasje, pochodzą z tego samego miasta czy regionu. Pozostawiając puste pola nie dajesz sobie szansy na znalezienie prawdziwych przyjaciół w wirtualnym świecie! Jeśli jednak nie chcesz podawać jakichś danych – pozostaw puste pole. Wklej swoje zdjęcie a najlepiej dwa („wczoraj” i „dziś”). Aktualne zdjęcie będzie się wyświetlać dla całej społeczności, obydwa – w Twoim profilu. Pokaż się innym – łatwiej będzie nawiązać kontakt!

  3. Jak odzyskać hasło?

    Nie pamiętasz hasła? Zdarza się każdemu! Po nieudanej próbie zalogowania zobaczysz komunikat o błędzie, a poniżej – link zatytułowany „zapomniałem hasła”. Kliknij. Poprosimy cię o podanie maila, użytego podczas rejestracji. Kiedy wyślesz nam zgłoszenie, dostaniesz instrukcję, jak możesz znów zalogować się na portalu.

  4. Nie dotarł do mnie żaden mail od superstarsi.pl – co robić?

    Możliwe, że Twój system pocztowy traktuje maila od nas jako spam. Jeśli masz w swojej poczcie zakładkę „spam” to tam zajrzyj, być może znajdziesz mail z potwierdzeniem. Jeśli dalej masz problemy, skontaktuj się z nami pisząc na adres info [małpa] superstarsi.pl

  5. Jak dodawać znajomych?

    Po zalogowaniu się na portalu znajdź użytkowników, z którymi chciałbyś się „zaznajomić”, wyślij im zaproszenia (wejdź w profil wybranej osoby i naciśnij „zaproś do znajomych” i czekaj na akceptację. Sprawdzaj skrzynkę portalową, zakładkę „powiadomienia” – w niej znajdziesz zaproszenia od innych użytkowników.

  6. Jak zacząć pisać na forum?

    Najpierw musisz zarejestrować konto. Będziesz mieć dostęp do wszystkich działów forum. Na forum możesz pisać o wszystkim, co związane jest z dziećmi. I nie tylko. Poszukaj wątku na temat, który Cię interesuje. A jeśli nie znajdziesz, załóż własny. Ulubione wątki możesz dodać do śledzonych (kliknij w „śledź wątek”) – będziesz wtedy dostawać powiadomienia na maila o nowych wpisach na forum.

  7. Co oznaczają gwiazdki obok awatara?

    Gwiazdka jest „premią” za aktywność na portalu. Pierwszą dostać jest stosunkowo łatwo, wystarczy nazbierać sto punktów. O kolejne trzeba już bardziej się postarać. A za co otrzymuje się punkty? Za wpisy na forum. Za dodane do galerii zdjęcia. Za komentarze do zdjęć. A nawet – za dodanych znajomych i prywatne wiadomości wysyłane na prywatną skrzynkę. Za założenie bloga, wpisy na tablicy. Premiujemy punktami wszystko, co użytkownicy robią na portalu.

  8. Jak skomunikować się z innymi użytkownikami poza forum?

    Jako zarejestrowany użytkownik masz na portalu swoją skrzynkę na prywatne wiadomości. Możesz wysłać wiadomość (maksymalnie 3 tysiące znaków) do każdego użytkownika, który aktywował konto na portalu.
    Możesz ich przechować w skrzynce dwieście – zapisują się automatycznie i wiadomości wysyłane, i odbierane. Do skrzynki trafiają również powiadomienia (np. o zaproszeniach, jakie otrzymałeś od innych użytkowników portalu).

  9. Jak stworzyć swoją galerię?

    Zarejestrowany użytkownik ma możliwość tworzenia galerii. Możesz utworzyć jeden lub kilka czy kilkanaście albumów tematycznych, w których zaprezentujesz zdjęcia wszystkim użytkownikom, albo tylko znajomym. Kiedy już założysz album, możesz do niego dodawać zdjęcia. Ważne, by zdjęcie nie miało więcej niż 2 MB. Limit zdjęć dla wszystkich albumów to sto, ale jeśli użytkownik założy bloga, jego limit wzrasta o 100 proc., czyli może dodać dwieście zdjęć!

  10. Jak wkleić zdjęcie na forum?

    Najpierw dodaj je do swojej galerii. To proste. Kiedy już to zrobisz, pod zdjęciem wyświetlą się linki. Skopiuj jeden z nich (nasze forum obsługuje format BBCode) – masz do wyboru miniaturkę lub pełny format. Wklej link do wątku, na którym rozmawiasz – i gotowe!
    Posługując się linkami, zdjęcia z galerii na superstarsi.pl możesz również prezentować internautom na innych forach i portalach.

  11. Jak skasować konto?

    Gdy zdecydujesz, że nie chcesz mieć konta na portalu superstarsi.pl, wyślij maila na info [małpa] superstarsi.pl W tytule napisz „likwidacja konta” zaś w treści podaj swój login. Mail musi być wysłany z adresu mailowego, użytego podczas rejestracji.

  12. Co muszę zrobić, żeby założyć bloga?

    Wystarczy mieć aktywne konto w portalu, zalogować się i od razu możesz zacząć pisać!
    Na początku warto zatytułować swojego bloga. Możesz to zrobić w zakładce "Ustawienia bloga" w swoim profilu. To, co wpiszesz jako tytuł i opis bloga, będzie się wyświetlać na wszystkich stronach.
    Dodawanie wpisów jest proste, dodatkowo możesz wklejać na bloga filmy z YouTube i zdjęcia ze wszystkich Twoich albumów na superstarsi.pl. Wpisy można oczywiście później poprawić.

  13. Kto może czytać mojego bloga?

    Wszyscy. Blog jest publiczny, więc jeśli chcesz, żeby niektóre zdjęcia oglądali tylko Twoi znajomi, nie wklejaj tych zdjęć na bloga.
    Ponadto, na prawej szpalcie Twojego bloga pojawią się informacje o Tobie. Jeśli uzupełnisz w swoim profilu zdjęcie, nazwisko i opis "O mnie", te dane wyświetlą się na blogu.

  14. Kto może komentować mojego bloga?

    Wszyscy. Zarówno zalogowani użytkownicy, jak i niezalogowani goście mogą pisać komentarze pod Twoimi wpisami.
    Masz jednak nad tym kontrolę i możesz usunąć komentarze, które są obraźliwe, nie na temat, albo są zwyczajnym spamem. Łatwo to zrobić w zakładce "Komentarze" Twojego bloga. Twoi czytelnicy mogą również zgłaszać komentarze, które ich zdaniem wymagają usunięcia. Zgłoszenia pojawią się w zakładce "Komentarze do moderacji".

Masz inny problem, niż powyżej?
Napisz na info [małpa] superstarsi.pl – postaramy się odpowiedzieć i rozwiązać problem

webstar 2012