Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Legendarny „Koncert Świąteczny Trzech Tenorów”

Wysłane przez redakcjaSuperStarsi 
16-12-2015 00:39:29

Multikino zaprasza na retransmisję legendarnego Koncertu bożonarodzeniowego Trzech Tenorów. Wyjątkowy koncert na wielkim ekranie w 15 kinach sieci Multikino już 26 grudnia 2015 r., w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia.




czytaj więcej
21-12-2015 22:19:32
Placido Domingo
Wybitne kreacje, szczególnie w operach Giuseppe Verdiego (króluje w Otellu) i Giacoma Pucciniego. Dlatego, że jako dyrygent zadebiutował w sezonie 1973/74 w New York City Opera Traviatą Verdiego; następnie w Meropolitan Opera dyrygował Cyganerią i Toską Pucciniego oraz Romeo i Julią Gounoda.acido Domingo

Warszawa Multikino Złote Tarasy
21-12-2015 23:23:34
Ja uważam, że to Luciano Pavarotii smiling smiley
Występował w tylu operach, niezapomniane są jego kreacje w: Carmen, Napoju miłosnym, no i w Cyganerii. Ja doceniam szczególnie jego talent, ponieważ wielokrotie występował dla celów charytatywnych.
Poproszę o zaproszenie do Multikina Gdynia smiling smiley
22-12-2015 09:52:04
Zdecydowanie Luciano Pavarotti, ze względu na najlepszy głos. Jego wkonanie "La donne e mobile" nie może opuścić mojej głowy smiling smiley

Multikino Ursynów
22-12-2015 11:08:29
Placido Domingo, bo byłem na jego koncercie w Polsce i to był niezapomniany wieczór, oczarował mnie swoim głosem. Multikino Kraków
22-12-2015 11:25:43
Drodzy Superstarsi,
Bardzo dziękujemy za zgłoszenia. Podwójne zaproszenia na retransmisję Koncertu bożonarodzeniowego Trzech Tenorów w Multikino otrzymują:
pawel_wasilewski - Multikino Warszawa Złote Tarasy
Bogumilla - Multikino Gdynia
Kaesia5 - Multikino Warszawa Ursynów
jakinar - Multikino Kraków

Wszystkim życzymy miłych wrażeń podczas pokazu i dużo radości na nadchodzące Święta!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012