Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

„Zimowa opowieść” z Judi Dench

Wysłane przez redakcjaSuperStarsi 
16-02-2016 15:09:30

Multikino i British Council, w ramach cyklu "Sztuka brytyjska na wielkim ekranie", zapraszają na retransmisję sztuki "Zimowa opowieść" Williama Szekspira. Spektakl w reżyserii Roba Ashforda i Kennetha Branagha z Judi Dench w roli głównej będzie można zobaczyć 25 lutego 2016 roku w wybranych kinach sieci Multikino.


czytaj więcej
16-02-2016 16:07:35
Moim zdaniem najlepszą rolą Kennetha Branagha była ta w "Hamlecie"- filmie, który sam zresztą wyreżyserował. Dawno nie widziałam tak bardzo zapadającej w pamięć ekranizacji szekspirowskiego dzieła, a sam Branagh swoją rolę kreuje z taką naturalnością jakby nie grał Hamleta, a naprawdę nim był. Kenneth Branagh jest wybitnym aktorem, najlepiej sprawdza się właśnie jako aktor w adaptacjach klasycznych dzieł Szekspira.
Poproszę o bilet do Multikina w Lublinie.
16-02-2016 17:06:06
Kenneth Branagh za tytułową rolę w "Wallander" - kreacja aktorska bardzo dobra: smutny, nieogolony, trochę jakby brudny charakter. Jednym spojrzeniem jest w stanie więcej wyrazić niż inni słowami.

/Silver Screen Łódź/
16-02-2016 19:35:04
Judi Dench jako Barbara Covett z "Notatek o skandalu"
To,co zrobiła w Notatkach o skandalu to nie była gra.To było genialne.Rola warta każdej nagrody świata. I pomyśleć że "przegrała" z Helen Mirren na Oscarach.Brak słów.
Multikino Złote Tarasy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-16 19:35 przez pawel_wasilewski.
gms
17-02-2016 08:49:03
Uwielbiam Judi Dench za wiele ról, ale szczególnie za te drugoplanowe. Nie będąc w centrum uwagi potrafi zbudować wspaniałe postaci i niezwykłą atmosferę, na której tle pierwszoplanowe role błyszczą. Szczególnie zapadła mi w pamięć rola Dench w "Czekoladzie" (Armande Voizin) oraz "Jane Eyre" (Pani Fairfax).

Z chęcią wybiorę się do Multikina POZNAŃ Stary Browar
Pozdrawiam smiling smiley
17-02-2016 09:56:23
Lubię dwójkę aktorów - podobnie jak gsm zapadła mi w pamięć rola Judi Dench w "Czekoladzie" smiling smiley

Kenneth Branagh za to był głupkowatouwodzicielski w "Wiele chałasu o nic" - bawił, przestraszał i wzruszał.

Pozdrawiam i prosze o bilety do MK Gdańsk
19-02-2016 15:01:30
Judi Dench zachwyciła mnie postacią w filmie "Tajemnica Filomeny". Oprócz wspaniałej gry aktorskiej, nagrodzonej zresztą, film jest bardzo dobry, reżyseria i kunszt aktorski dają dużego plusa. Polecam ten film gorąco.

Wrocław Arkady
19-02-2016 21:21:53
Judi Dench jest dla mnie aktorką wszech czasów. Należy ona do grupy utalentowanych osób, od których można oczekiwać tego, że wraz z upływem lat można spodziewać się fenomenalnego pokazu warsztatu aktorskiego, dojrzałości i profesjonalizmu, którego na próżno wypatrywać w dokonaniach filmowych wielu młodych gwiazdek wielkiego ekranu. Byłam pod ogromnym wrażeniem jej gry w filmie "Zakochany Szekspir", w którym wcieliła się w rolę królowej Elżbiety II. Jest uosobieniem kobiety która potwierdza fakt, iż im wino starsze tym lepsze.

Multikino Gdynia
23-02-2016 07:52:30
Nie potrafię zapomnieć jednego filmu z udziałem Judi Dench: "Iris". Ale nie jest to pamięć przyjemna... To bowiem dla mnie jeden z najsmutniejszych i najbardziej odbierających nadzieję filmów, jakie w życiu oglądałam. Szczególnie, gdy ogląda się ten film w pewnym wieku, a ja - niestety - widziałam go w momencie, gdy już znałam z własnego otoczenia przerażające spustoszenie, jakie w człowieku chorym i w życiu jego najbliższych czyni choroba Alzheimera. Bowiem o tym przede wszystkim opowiada film "Iris", będący biografią świetnej pisarki Iris Murdoch (jednej z moich ulubionych autorek). Judi Dench stworzyła w nim wstrząsającą kreację dojrzałej pisarki, na kolejnych etapach jej życia: gdy stopniowo pojawiają się niepokojące symptomy, rozpoznane niebawem jako objawy tej właśnie choroby, przez okres uświadomienia choroby, potem zapadania w nieświadomość, aż do końca... (młodą - zdrową Iris gra w tym filmie Kate Winslett, też świetnie, ale o ileż łatwiejsze miała zadanie). To dla mnie najwybitniejsza rola Judi Dench. Rola, która wymagała ogromnej odwagi - by zagrać człowieka nie pięknego, twórczego i korzystającego z radości wieku dojrzałego, ale bezradnego, któremu choroba zabiera wszystko i jedynym szczęściem jest obecność drugiej, kochającej osoby. Film dla osób, które doceniają wielkie aktorstwo, ale i potrafią zmierzyć się z bolesną rzeczywistością.
proszę o zaproszenie do kina Arkady Wrocławskie
23-02-2016 22:50:22
Uwielbiam wszystkie kreacje Judi Dench, ale najbardziej cenię ją za rolę w Tajemnicy Filomeny. Jest ona jednocześnie przezabawna i wzruszająca. Uwielbiam historie z zycia wzięte a Judi Dench sprawdza się w nich znakomicie.

Multikino Bydgoszcz.
24-02-2016 14:20:25
Drodzy Superstarsi!

Dziękujemy za zgłoszenia i już zazdrościmy tym, którzy jutro obejrzą Judi Dench w "Zimowej opowieści".
A podwójne zaproszenia na pokaz sztuki otrzymują:

An165 - Multikino Lublin
PawelStankiewicz - Silver Screen Łódź
pawel_wasilewski - Multikino Warszawa Złote Tarasy
gms - Multikino Poznań Stary Browar
katarzyna_dc - Multikino Gdańsk
edyta_jędrzejewska - Multikino Gdynia
marianna - Multikino Wrocław Arkady
lugola - Multikino Bydgoszcz

Podwójne bilety tradycyjnie będzie można odebrać w kasie kina przed pokazem.
Uwaga
Dane, które przekazujemy do kina to imię i nazwisko osoby upoważnionej do odbioru zaproszenia. Prosimy osoby, które w swoim profilu [mailu] nie podają tych danych, o przesłanie nam ich w wiadomości prywatnej dziś do końca dnia. W przypadku braku wymaganych danych, do kin przekażemy nick z portalu, jednak wówczas nie gwarantujemy, że bilet zostanie wydany.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012