Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

„Napój miłosny” z polskim barytonem Mariuszem Kwietniem

Wysłane przez redakcjaSuperStarsi 
23-08-2016 11:23:51

30 sierpnia w kinach sieci Multikino fani oper będą mogli zobaczyć na wielkim kinowym ekranie "Napój miłosny" z polskim barytonem Mariuszem Kwietniem.


czytaj więcej
23-08-2016 20:28:44
Będąc w Nowym Jorku, najchętniej w MET Operze na żywo zobaczyłabym "Tristana i Izoldę", nową produkcję Mariusza Trelińskiego, wybitnego polskiego reżysera operowego. Premiera tego słynnego dramatu muzycznego Ryszarda Wagnera otworzy tegoroczny sezon w MET Operze.

Multikino Poznań Stary Browar
24-08-2016 12:09:39
„Będąc w Nowym Jorku, najchętniej w MET Operze na żywo zobaczyłabym - oj to proste pytanie! oczywiscie POLAKOW smiling smiley nasi spiewacy kroluja na scenach calego swiata i w MET nie jest inaczej smiling smiley

jest jedna sztuka w ktorej "nasi" spiewaja 2 glowne role tj w "Eugeniusz Oneginie" Mariusz Kwiecien i Piotr Beczała i to chenie bym zobaczyła.

No i ostatnio Mariusz Trelinski z otwarciem sezonu i swoja inscenizacja Tristana i Izoldy - i tym rowniez bym nie pogardziła.
Tymczasem mam nadzieje, ze bedzie mi dane zobaczyc Mariusza Kwietnia w transmisji z MET.

Multikino Katowice
24-08-2016 12:20:00
Będąc w Nowym Jorku, najchętniej w MET Operze na żywo zobaczyłabym Tristana i Izoldę - wspaniałą, acz tragiczną historię miłosną, która już wiele lat temu skradła moje serce! Zobaczyć to na żywo - cóż to by było za przeżycie!

Multikino Wrocław Pasaż
24-08-2016 18:46:06
Będąc w Nowym Jorku, najchętniej w MET Operze na żywo zobaczyłbym Aidę.
Cudowne głosy, chór i balet, egipska scenografia a nawet żywe konie na scenie – słowem cuda i dziwy w tej Ameryce, które trzeba zobaczyć na własne oczy!

/Silver Screen Łódź/
25-08-2016 19:34:05
Będąc w Nowym Jorku, najchętniej w MET Operze na żywo zobaczyłbym każdy spektakl - ale musząc wybierać to Don Giovanni z Mariuszem Kwietniem w głównej roli.

MK Gdańsk
26-08-2016 13:56:41
Będąc w Nowym Jorku, najchętniej w MET Operze na żywo zobaczyłbym "Poławiaczy pereł" z Mariuszem Kwietniem smiling smiley Multikino Bydgoszcz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-26 13:56 przez joanna_lach.
26-08-2016 22:06:44
Będąc w Nowym Yorku, najchętniej w MET Operze na żywo zobaczyłabym "Tristian i Izolda" lub "Poławiacze Pereł".
Będąc w Nowym Yorku w MET Operze byłabym szczęśliwa smiling smiley

Multikino Wrocław Pasaż
29-08-2016 12:42:38
Dziękujemy za zgłoszenia!

Podwójne zaproszenia na jutrzejszy pokaz opery "Napój miłosny" otrzymują od nas:

Demi - Multikino Poznań
Paula_mi - Multikino Katowice
ladyofpain - Multikino Wrocław Pasaż (prosimy o podanie imienia i nazwiska)
PawelStankiewicz - Silverscreen Łódź
katarzyna_dc - Multikino Gdańsk
joanna_lach - Multikino Bydgoszcz

Zaproszenia IMIENNE będzie można odebrać osobiście w kasie wybranego kina przed pokazem.
Życzymy wszystkim miłych wrażeń!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012