Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

„Everyman” z Chiwetelem Ejioforem z National Theatre

Wysłane przez redakcjaSuperStarsi 
07-09-2015 12:54:28

British Council i Multikino zapraszają na wyjątkowy spektakl "Everyman" z National Theatre w ramach cyklu "Scena brytyjska na dużym ekranie". Przedstawienie będzie można zobaczyć ponownie z polskimi napisami 15 września w 11 kinach sieci Multikino.


czytaj więcej
08-09-2015 10:38:54
Jestem "Każdy". Codziennie przemijam, doświadczam przemijania innych. Chciałabym zobaczyć, jak inny "Każdy" radzi sobie z tym tematem.

MK Gdańsk
10-09-2015 16:29:31
Każdy człowiek. Każdy jeden.
Każdy jest niewolnikiem. Grzechów siedem.
Każdy człowiek jest jedyny.
Sam jest każdy z nas.
Każdy pośród ludzi.
Każdego zmienia czas.

Muktikino Wrocław Arkady Wrocławskie
13-09-2015 12:52:35
Tak naprawde niczym się od siebie nie różnimy. Niezależnie od religii, narodowości czy miejsca na ziemii wszyscy mamy te same pragnienia, marzenia czy potrzeby. Jesteśmy po prostu ludźmi.
"Everyman" to cała ludzkość skupiona w jednym człowieku.

Multikino Bydgoszcz.
13-09-2015 13:17:13
Kim jestem? Kim jesteś Ty? Czy "każdy" jest lepszy od "innego"? Gdzie szukać odpowiedzi? Najtrudniejsze jest czasem najprostszym. Nie szukajmy odpowiedzi daleko, znajdźmy ją w sobie.

Multikino Łódź
13-09-2015 23:10:43
"Everyman" to zgodnie z tytułem sztuka dla każdego. A to nie lada sztuka zrobić taką sztukę.

Multikino Ursynów.
14-09-2015 09:45:09
"Everyman (z ang. każdy człowiek) – określenie bohatera, na którego miejscu mógł się postawić każdy widz – był to bohater o uniwersalnych cechach."
osobiście wierzę w wyjątkowość jednostki i ciężko określić cechy wspólne, tak by absolutnie każdy widz mógł się identyfikować z bohaterem. Moja niewiara w uniwersalizm sprawia że mam ogromną ochotę obejrzeć sztukę „Everyman” z Chiwetelem Ejioforem z National Theatre. Z otwartym umysłem - niech udowodnią, że jestem w błędzie
Multikino Stary Browar
Pozdrawiam
Paulina
14-09-2015 12:39:22
Mili Państwo,

Dziękujemy za zgłoszenia. Na jutrzejszy pokaz spektaklu "Everyman" podwójne zaproszenia otrzymują:

katarzyna_dc - Multikino Gdańsk
WojciechK- Multikino Wrocław Arkady
lugola - Multikino Bydgoszcz
anachroniczna - SilverScreen Łódź
arkadiusz_kleniewski - Multikino Warszawa Ursynów

@merga - tym razem zgodnie z informacją w tekście biletów do Multikino w Poznaniu niestety nie ma.

Jak zawsze zaproszenia do odbioru w kasie wybranego kina przed pokazem.
Życzymy udanego wieczoru!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-15 17:47 przez Superstarsi.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012