Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Ośrodek zdrowia Skawina

Wysłane przez Ingrid 
21-03-2024 14:44:04
Czy moglibyście polecić mi dobry ośrodek zdrowia w Skawinie?

Chciałabym się przebadać. Jakie badania profilaktyczne powinna regularnie wykonywać sobie kobieta?
22-03-2024 12:59:23
Profilaktycznie zrobilabym szczegółowe badania morfologii krwi, zwłaszcza cały panel lipidowy, glukoza, hormony typu testosteron, tarczyca i próby wątrobowe. Profilaktycznie chodzę do ginekologa co pół roku i wykonuje usg oraz cytologie. Stomatolog. Internista raz na pół roku by dostać skierowanie na badanie tego, co mi się na NFZ należy, reszta już prywatnie. Ja jestem też pod kontrolą ortopedy, ale to ze względu na kontuzje. Uważam, że warto obserwować i badać to, co ze względu na genetyke może stanowić ryzyko. Mnie lekarz powiedział, że mam taką historie chorób w rodzinie, że lepiej bym po 30. robiła to, co zaleca się po 40.

W Skawinie wszystkie badania wykonasz w tym ośrodku zdrowia [rcmskawina.pl]
31-03-2024 01:52:02
To ja powiem wam, że trzeba chodzi do lekarzy, bo mogą naprawdę nam pomóc. Chodzi o nasze zdrowie o które warto zadbać, a nie ma co bagatelizować sobie żadnego objawy. Zobaczcie tutaj [www.desmuldes.com.pl] co piszą odnośnie badań odbytu - kiedy warto je zrobić?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012