Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Catering dietetyczny

Wysłane przez Ingrid 
11-09-2023 13:24:35
Czy waszym zdaniem opłaca się zamówić catering dietetyczny by stracić trochę kilogramów?
12-09-2023 10:07:23
Ogólnie możesz schudnąć zdrowo nie ćwicząc wcale, ale wydaje mi się że dobrym dodatkiem i wspomagaczem będą ćwiczenia cardio i HIIT. Aby schudnąć musisz mieć deficyt kaloryczny, czyli jeść mniej kalorii, niż twój organizm potrzebuje. W internecie znajdziesz kalkulator gdzie wyliczysz sobie zapotrzebowanie kaloryczne i następnie będziesz liczyła, żeby go nie przekroczyć.

Jeśli chciałabyś przetestować dietę pudełkową, zerknij sobie na stronę Healthy Food [hfood.pl] Mają zróżnicowane diety i dzialają w wielu miastach w Polsce.
12-09-2023 16:27:31
Ja do polepszenia zdrowia to odwiedzam [baltecon.com] w celu ulepszenia technologii w moim przedsiębiorstwie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2024-04-23 17:09 przez macedonczyk.
21-03-2024 17:48:25
Ja właśnie też doszłam do wniosku, że czas najwyższy coś zrobić, zmienić nawyki żywieniowe. Dlatego chcę postawić na catering dietetyczny Kuchnia Vikinga - która oferuje najróżniejszego rodzaju diety i można je dopasować z łatwość pod swoje oczekiwania. Według mnie taka dieta ma naprawdę sens.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012