Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Piękny strój

Wysłane przez Neop2 
15-05-2023 21:43:02
Przyjaciółki, czy kupiłyście sobie już jakieś nowe ubrania na lato? Polećcie mi jakiś fajny strój dla siebie. Może jakaś marka odzieżowa, która robi dobre szorty i koszulki.
15-05-2023 21:48:30
Quote
Neop2
Przyjaciółki, czy kupiłyście sobie już jakieś nowe ubrania na lato? Polećcie mi jakiś fajny strój dla siebie. Może jakaś marka odzieżowa, która robi dobre szorty i koszulki.
Jeśli potrzebujesz ubrania do pracy, to jeden styl, po prostu na spacer możesz założyć szorty. Ja bardzo lubię latem nosić ubrania z naturalnych tkanin, jak najcieńsze i pojemne. Polecam zajrzeć na rankingi produktów żeby zobaczyć co jest w modzie, jakie ubrania lubią klienci, jakie marki ubrań są dobre.
23-06-2023 07:32:31
Ja na lato postawiłam na sukienki - są takie uniwersalne! Zawsze czuję się w nich dobrze, niezależnie od okazji. Przypadkiem trafiłam na stronę [modnakiecka.pl] i widziałam, że mają duży wybór różnych modeli, więc może coś Cię tam zainteresuje. smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012