Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

wynajem samochodu na podróż

Wysłane przez ronswason 
07-03-2023 17:27:46
Dzień dobry wszystkim. Z jakiej firmy mogę wynająć samochód na Krecie? Preferowane nie za drogie wynajęcie samochodu, ponieważ jestem na napięty budżet. Będę leciał na lotnisko w Heraklionie. Dlatego konieczne jest wynajęcie samochodu w pobliżu. Dziękuję wszystkim za udzielone informacje.
07-03-2023 17:59:27
Rent car dostarczy twój wynajem samochodu w Crete do wielu miejsc, w tym do wszystkich portów i lotnisk w Crete. Możesz wynająć samochód na lotnisku Heraklion. Obsługa wyspy Crete Heraklion Airport jest drugim najbardziej ruchliwym lotniskiem w Grecji. Wielu turystów bierze Wynajem Samochodu Na Krecie na lotnisku, więc są one wolne, aby odkryć malowniczą wyspę w czasie wolnym i iść do popularnych ośrodków turystycznych Elounda, Stalis, Hersonissos i Agios Nikolaos.
07-03-2023 18:29:24
Kreta to cały świat na małej wyspie, na Krecie jest mnóstwo rzeczy do zobaczenia i zrobienia. Wiele ciekawych wiosek i osad, kreteńskie plaże, zabytki, stanowiska archeologiczne, malownicze wioski, spektakularne widoki, wąwozy, jaskinie, kosmopolityczne miasta i odkryj wspaniałość Krety.
23-03-2023 13:00:08
Ja bym postawiła na Wynajem samochodów Wrocław bo tam znajomi ostatnio wynajmowali fajny duży i wygodny samochód na podróż. Zresztą planuję taki wyjazd na majówkę i może też skorzystam z tej oferty
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012