Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Ból mięśni

Wysłane przez Danusska 
12-03-2013 19:59:22
Wczoraj podczas gwałtownego ruchu naciągnęłam sobie mięsień barku. Boli jak diabli, przez cały dzień chodzę sztywna jak kołek a każda próba skrętu ciała kończy sie bólem. Wzięłam proszki przeciwbólowe, ale nie chcę ich nadużywać, bo potem cierpi moja wątroba. Czy na taki ból pomoże jakaś maść rozgrzewająca? Mąż trochę mi to rozmasowuje, ale nadal boli.
13-03-2013 00:30:53
Najlepiej idź do apteki tam na pewno dadzą Ci dobrą maść.Ja stosuję Ketonal,na mnie ona działasmiling smiley A jak nie przestanie działać koniecznie lekarz!!!!
13-03-2013 14:32:32
Z takimi sprawami nie ma żartów, jak nie przejdzie najlepiej udaj się do lekarza. Możesz sie też poratowac jakąś maścią rozgrzewająca, wiem że w takich sytuacjach najlepiej zastosować jest zimne okłady na przemian z ciepłymi.
15-03-2013 13:42:22
kup sobie Viprosal B, ja zawsze w takich sytuacjach ją stosuje i pomaga szybko i skutecznie. No i cena jest rozsądna. Powinnaś kupić w każdej aptece. Pamiętam jak jakieś pół roku temu miałem podobny problem z nadgarstkiem, żona już mnie wysyłała do chirurga bo myślała, że w gips mi to trzeba włożyć, a po maści przeszło.
16-03-2013 00:30:18
Viprosal B?Nie słyszałam jeszcze o tej maści,ale warto wiedzieć,że jest dobra maść co naprawdę pomagasmiling smiley Bo jednak bóle mięśni chyba każdemu towarzyszą...niestety;/
25-03-2013 18:20:03
Mnie ostatnio doskierwa taki ból na zmianę pogody. Nie wiem czy z racji tak długiej zimy, tak długo utrzymującego się zimna. ale mam już dośc... sama nie wiem jak sonie z tym skutecznie poradzić.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012