Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Profilaktyka odleżyn

Wysłane przez Danusska 
17-06-2014 12:56:00
Jak chronić się przed skutkami długotrwałego unieruchomienia w łóżku po ciężkim urazie? Czy samo masowanie wystarczy? Czy robić może jakieś okłady na miejsca najbardziej narażone na odleżyny? Ktoś miał z nimi do czynienia?
22-06-2014 20:34:50
warto często zmieniać pozycję, przekręcać się o ile to możliwe. Materace przeciwodleżynowe są dostępne w sklepach medycznych, ale nie wiem jak z ich skutecznością. Co do okładów to nie wiem, dostępne są różne kremy i maści na odleżyny, może nimi warto się smarować?
kot
26-06-2014 12:13:33
Proponuję się zaopatrzyć w Sudocrem. Idealny preparat na odleżyny. Musze przyznać ,ze jest naprawdę dobry i do najdroższych nie należy . Radzi sobie bardzo dobrze z odparzeniami.
27-06-2014 19:38:08
Wiem, że są specjalne materace i mimo, że to niemały wydatek, postanowiłam w taki zainwestować. A ten sudocrem można stosować profilaktycznie, czy dopiero jak sie coś zaczyna dziać.
27-06-2014 20:38:45
Jest to bezpieczny lek, więc profilaktycznie możesz go stosować, jednak wiadomo tak jak wszystko z umiarem. Z zakupem materaca bym się jednak wstrzymała na twoim miejscu, jest to duży wydatek, który nie zawsze pomaga ...
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012