Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Problem nietrzymania moczu u kobiet

Wysłane przez genek55 
09-11-2014 19:25:55
Drogie panie czy któraś zmaga się z tym problemem? moją żonę niestety to spotkało a wstydzi się iść do lekarza, lata tylko co chwila do łazienki i się myje, zmienia podpaski. Z tego powodu nigdzie nie chce jeździć, wychodzić nawet na kilka godzin z domu. Do tego robią jej się odparzenia. Co byście doradziły?
10-11-2014 20:59:00
Zalecałabym jednak wizytę u lekarza, zdaje sobię sprawę iż my kobiety możemy być strasznie uparte, jednak z miłością da Pan radę zaprowadzić żonę na badanie. Przy okazji, kupi Pan krem na odparzenia w aptece i oby nastąpił szybki powrót do zdrowia !
11-11-2014 14:23:44
Wyobrażam sobie jakie to musi być krępujące dla Twojej żony, ale najrozsądniej byłoby udać się do lekarza po skierowanie na badanie, żeby stwierdzić w czym leży problem. I również proponuje dobry krem na odparzenia i dużo wsparcia z Twojej strony smiling smiley
11-11-2014 21:03:44
Jakie to fantastyczne, że się Pan tak troszczy o żonęsmiling smiley I też radzę, żeby jednak przekonać małżonkę do wizyty u lekarza, jest wiele sposobów leczenia NTM, wszystko zależy od przyczyny. A na odparzenia najlepiej kupić Sudocrem. Jest w takich przypadkach niezawodny. Tylko jak już żona wyleczy te odparzenia, to niech stosuje krem dalej, bo to zapobiega powstawaniu następnych.
01-12-2014 09:07:02
dziękuję za każdą radę, namówiłem ją na wizytę u lekarza, zrobimy badania. żona zamknęła się w sobie, nie daje się dotknąć, przykro mi na to patrzeć. Mam nadzieję, że znajdziemy jakąś radę na ten problem, dziękuje.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012