Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Psychologia - religia i duchowość, a śmierć...

Wysłane przez Iga_L 
09-07-2019 11:00:42
Witam!

Nie wiedziałam, w jakim dziale mogę rozpocząć ten temat, ale przy najechaniu myszką na "ona i on" wyświetla się między innymi hasło "psychologia", więc stwierdziłam, że będzie pasować smiling smiley
Mam na imię Iga, mam 25 lat. Znalazłam to forum, można powiedzieć zrządzeniem losu i mam nadzieję, że otrzymam tutaj potrzebną pomoc...

Mianowicie, studiowałam psychologię pięć lat i aktualnie jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej. Przeprowadzam anonimowe badanie na dwóch grupach osób (w wieku 18-25 i 50 plus), dotyczące religijności, duchowości oraz postaw wobec śmierci.
Interesuje mnie, jak bardzo w zależności od pokolenia różni się podejście do tych trzech kwestii smiling smiley

I jako że znajomych w wieku 18-25 lat mam mnóstwo, tak brakuje mi wielu badanych z drugiej grupy wiekowej (50+). Dlatego tutaj piszę. Bardzo proszę o pomoc i wypełnienie ankiety, badanie jest ANONIMOWE, a mi niezmiernie pomoże! smiling smiley
(Potrzebuję aż 100 osób w każdej z grup, pracę muszę oddać do końca września, więc naprawdę BŁAGAM o pomoc!!!)

Dla zainteresowanych pomocą, poniżej wstawiam link do ankiety:

[docs.google.com]

Wystarczy w nią kliknąć i odpowiadać na pytania, zaznaczając odpowiednie pola i przechodząc dalej smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012