Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Brytyjski teatr w Multikinie. Powtórka sztuki "Coriolanus" Szekspira

Wysłane przez redakcjaSuperStarsi 
15-03-2014 20:29:53

Multikino przygotowało dla miłośników brytyjskiego teatru prawdziwą gratkę – cykl retransmisji przedstawień, zrealizowanych przez najlepsze brytyjskie teatry: National Theatre, Royal Opera House czy English National Opera.


czytaj więcej
02-05-2014 08:30:12
Gnejusz Marcjusz Koriolan (Caius Marcius Coriolanus) jest rzymskim żołnierzem, wybitnym generałem.

Poproszę o bilety do Multikina Ursynów
02-05-2014 09:30:39
Gnejusz Marcjusz Koriolan był żołnierzem, generałem, legendarną postacią z wczesnych dziejów Rzymu.
Rzymianie pod jego wodzą mieli zdobyć należące do Wolsków miasto Corioli, a zwycięski Gnejusz Marcjusz otrzymał wówczas przydomek Coriolanus.

poproszę o bilety do multikina Gdańsk.
02-05-2014 10:10:14
Gnejusz Marcjusz Korolian bohater sztuki był żołnierzem rzymskim, generałem i dowódcą.
Warszawa Złote Tarasy
05-05-2014 09:03:47
Caius Marcius Coriolanus rzymski generał, żył w V w. pne. Niektórzy historycy uważają, że był postacia legendatną.

Multikino Gdynia
05-05-2014 13:58:30
Gnejusz Marcjusz Koriolan był żołnierzem - generałem. Niektórzy mają go za postać fikcyjną.

Proszę o bilety do Sopotusmiling smiley
07-05-2014 23:57:19
Podwójne bilety na pokaz "Coriolanus" dostają:

janmega - Warszawa Multikino Złote Tarasy
eeva - Warszawa Multikino Ursynów,
Meluzynkaa, katarzyna_dc - Multikino Gdańsk
syrb92 - Sopot


Odbiór biletów - w kasach kin - tuż przed rozpoczęciem seansu na hasło "superstarsi.pl" i podanie loginu portalowego.

Miłego seansu!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012