Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

"Prześwit" w gwiazdorskiej obsadzie w Multikinie

Wysłane przez redakcjaSuperStarsi 
05-11-2014 12:47:14

Multikino i British Council w ramach cyklu Scena brytyjska na dużym ekranie w Multikinie zapraszają na spektakl "Prześwit". Sztukę będzie można zobaczyć 13 listopada o godz. 19:00 w 14 kinach sieci.


czytaj więcej
05-11-2014 14:50:05
To wlasnie milosc-lekko, wzruszajaci, niezobowiazujaci i z z duza doza sympatii do zycia i przedswiatecznej atmosfery.Rola , ktora ciekawi i nie nudzi. Oby takich wiecej.
05-11-2014 17:18:28
Davy Jones w "Piratach z Karaibów"- jeden z najlepszych czarnych charakterów w historii kina. Jego spojrzenie i ton głosu powodują ciarki na plecach. Do tego świetna charakteryzacja.
Poproszę bilet do Lublina.
05-11-2014 20:11:25
"Radio na fali" - może mniej oczywisty wybór, ale kreacja Billa była idealnym dopełnieniem tego nietuzinkowego filmu. Rola zagrana z niesamowitym dystansem i humorem! Nie wierzę, że postać Quentina nie wywołała uśmiechów na twarzach widzów. A wszystko w rytmie muzyki lat 60. smiling smiley Poproszę o bilet do Gdańska.
gms
05-11-2014 20:18:47
Nie wiem, czy to rola życia, ale uwielbiam Billa Nighy'ego za rolę w filmie "To właśnie miłość". Rola ekscentrycznego podstarzałego rockmana jest zaskakująca, przezabawna i w gruncie rzeczy ujmująca i rozczulająca. Nighy wspaniale dopasował się do roli i wielu do siebie przekonał. Bardzo lubię również jego kreację w "Hotelu Marigold", gdzie jego urocza postać pokazuje, że 'starość też radość'.

Gosia (POZNAŃ STARY BROWAR)
06-11-2014 13:32:44
Bill Nighy rolę życia zagrał w filmie "Czas na Miłość" - choć każda jego kreacja zasługuje na laury. A ten Film wybrałam, bo przekonujący był w roli ojca, jakiego każdy chciałby mieć.


...proszę o bilety do Sopotu, skoro Gdańsk zajęty już smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-06 13:33 przez katarzyna_dc.
11-11-2014 21:36:25
Bill Nighty rolę życia zagrał...
mam nadzieje, ze jeszcze nie zagrał i będziemy mieli okazję ją obejrzeć dopiero za jakiś czas.
Jest fantastyczny i trudno mi się zdecydować, którą z jego ról lubię najbardziej. Może "To właśnie miłość"?
Za pokazanie, że starość to nie kwestia przemijającego czasu a raczej...stan umysłu?
Billy Mack stary na pewno nie był smiling smiley
Poszukuję wejściówki do Multikina Gdańsk
pozdrawiam
11-11-2014 22:08:31
Dla mnie Bill Nighy rolę życia zagrał w filmie "Czas na miłość". W roli ojca głównego bohatera wypadł kapitalnie.Jego kreacja na długo zapadła w mojej pamięci.

/Multikino KRAKÓW/
12-11-2014 00:31:48
Bill Nighy rolę życia zagrał w filmie "Worricker - ostateczna rozgrywka", gdyż w tym filmie był naprawdę przekonujący.
Superkreacja, rola, którą zapamiętam na długo. To dzięki Billowi Nighy film sprawia, że widz nie może oderwać oczu od ekranu, bo chce wiedzieć jak dalej potoczą się losy głównego bohatera.

Złote Tarasy
12-11-2014 08:59:21
Jak dla mnie rolą życia Billa Nighy była kreacja w filmie "Czas na miłość". Zabawnie i intelegentnie zagrał rolę Taty, co sprawiło, że już nieraz wracałam do tej komedii romantycznej i szczerze powiedziawszy sama chciałabym mieć takiego ojcasmiling smiley

Jeśli się uda to poproszę o bilet do Katowic.
Pozdrawiam
12-11-2014 12:13:14
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Poniżej publikujemy listę laureatów. Jako że dysponujemy tylko jednym zaproszeniem do wybranego kina, musieliśmy dokonać mini-selekcji.

An165 - Multikino Lublin
anoia - Multikino Gdańsk
gms - Multikino Poznań Stary Browar
katarzyna_dc - Multikino Sopot
elaf - Multikino Kraków
arkadiusz_kleniewski - Multikino Warszawa Złote Tarasy
Anka33 - Multikino Katowice

Zaproszenia będą do odbioru w kasach kina przed pokazem. Szczegóły w oddzielnej wiadomości.

Pozdrawiamy i życzymy miłych wrażeń!
12-11-2014 13:39:16
Szanowna redakcjo!

Ponieważ najwyraźniej nie było zgłoszeń z Wrocławia, a z tego miasta piszę, być może pomimo zakończenia konkursu, Redakcja byłaby w stanie jednak bilet do Multikina Wrocław Arkady, z przymkniętym okiem, przekazać również mi winking smiley

Co do konkursu: Bill Nighy rolę życia zagrał w filmie... Piraci z Karaibów. Nie była to jego pierwszoplanowa rola - zdecydowanie, jednak Davy Jones, którego tam zagrał, był naprawdę naprawdę świetnym czarnym (i oślizgłym) charakterem.
12-11-2014 23:06:00
pytanie zasadnicze- bilety sa dla osob 45+ czy dla osob mlodych? czy jest jakas weryfikacja wedlug wieku? Bo czesc osb , tore dostaly bilety to osoby po 20.
14-11-2014 12:03:31
Nie ocenialabym po wieku, bo sama czesto gram o bilety, zeby na cos zabrac mame, ktora nie ma internetu. Za to mnie zbulwersowalo, jak wczoraj przy kasie bylam swiadkiem tego, jak ktos (rzeczywiscie mlody) sprzedawal oba bilety wygrane na tym portalu. Skoro sam nie poszedl na spektakl, to ewidentnie wygral na handel.

A tym bardziej mnie to wkurza, bo ilekroc oglaszalam, ze oddam za darmo nadliczbowy bilet (kiedy szlam na cos, ale sama), to zaraz byly ataki na mnie, ze niby sprzedaje. Ciekawe, kto mnie atakowal i w czym im przeszkadzalo, ze cos oferuje bezplatnie.
26-11-2014 23:14:52
Quote
joanna_gaca_grabarek
pytanie zasadnicze- bilety sa dla osob 45+ czy dla osob mlodych? czy jest jakas weryfikacja wedlug wieku? Bo czesc osb , tore dostaly bilety to osoby po 20.

Na zgłoszenia mają szansę wszyscy użytkownicy portalu Superstarsi.pl. Przyznajemy je w oparciu o udzielone odpowiedzi i kolejność zgłoszeń. Akurat w zgłoszeniu joanna_gaca_grabarek zabrakło informacji, do którego kina mamy przyznać bilet.
Prosimy o uważne wpisywanie odpowiedzi.

Nie ingerujemy w to, w jaki sposób wykorzystywane są bilety. Przykro nam jednak, że nasze nagrody są przedmiotem zwykłego handlu. Nie mamy możliwości weryfikowania tego bezpośrednio. Ale z pewnością Państwa zgłoszenia mogą być dla nas wskazówką.

@Kris67: nie możemy przyjmować zgłoszeń po czasie wskazanym na udzielnie odpowiedzi. Musimy zdążyć z przekazaniem danych do Multikino i dalej do konkretnych kin. Prosimy mieć to na uwadze.

Już wkrótce nowe zaproszenia.
Śledźcie Superstarsi.pl
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012