Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

„Dziadek do orzechów” z Teatru Bolszoj

Wysłane przez redakcjaSuperStarsi 
08-01-2016 12:11:26

Multikino zaprasza na retransmisję z Teatru Bolszoj najbardziej znanego dzieła Piotra Czajkowskiego,baletu "Dziadek do orzechów". Pokaz odbędzie się w 17 wybranych kinach sieci 14 stycznia 2016 o godzinie 18:00.


czytaj więcej
08-01-2016 13:03:44
Ulubioną postacią jest Drosselmeyer – tajemniczy ojciec chrzestny Klary, jest przewodnikiem po świecie jawy i snu dziewczynki. Budzi strach a jednocześnie zachwyca.

Lublin
08-01-2016 22:29:35
Klara.

Klara, która zdaje się być główną postacią baletu, jest biernym widzem wydarzeń, które maja miejsce w krainie Wieszczki Cukrowej. Jest to niby sen dziewczynki. Dlatego, że jest taką postacią powraca moje dzieciństwo tylko jako chłopca.

Warszawa Multikino Ursynów
08-01-2016 22:49:13
W głębi duszy nadal czuję się malutką dziewczynką, dlatego szczególnie bliska mi jest postać Klary smiling smiley Oglądając "Dziadka do Orzechów" zawsze się z nią identyfikuję i postrzegam całą tą przepiękną historię jej oczami. Klara jest niewinna, pełna wiary, cudownie dziewczęca. Ta postać niezmiennie mnie urzeka i wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Nie mogę się doczekać transmisji z Teatru Bolszoj i z ogromną przyjemnością zobaczyłabym Klarę w wersji z Moskwy!

GDAŃSK
12-01-2016 21:23:44
Najbadziej lubię Klarę, bo posaida najpiekniejsze cechy jakie moze posiadac dziecko.
Wrocław Arkady Wrocławskie
12-01-2016 21:40:37
Mi do gustu przypadł Drosselmeyer bo to postać, która jest pełna tajemnicy, prawdziwy wirtuoz, który potrafi ożywiać zabawki.
To człowiek twórca który posiada magiczną moc i jest po jasnej stronie tej mocy smiling smiley Każdy lubi magię, a Drosselmeyer jest mistrzem sztuczek. Potrafi też wyczarowywać niezwykłe niespodzianki, a ja kocham niespodzianki smiling smiley
Miło byłoby ponownie zobaczyć "Dziadka do orzechów" na własne oczy.

Multikino Ursynów
12-01-2016 21:41:33
Ojciec chrzestny Klary: za postać doskonale poruszającą się zarówno w świecie realnym, jak i tym odrealnionym - wyczarowanym specjalnie dla Klary i na jej absolutną wyłączność. Za to, że cały czas moderuje zdarzenia i czuwa nad bajkową rzeczywistością.

/Silver Screen Łódź/
12-01-2016 23:38:41
Wybieram Klarę za jej autentyczność w roli dziecka a jednocześnie swego rodzaju dorosłość w przekazywaniu emocji.

Multikino Bydgoszcz
agn
13-01-2016 11:58:37
"Dziadka do orzechów" widziałam już dawno temu i bardzo niewiele z niego pamiętam. Najbardziej kojarzę jednak fragment muzyki znany jako "Taniec cukrowej wieszczki", który jest chyba najbardziej znanym motywem z "Dziadka do orzechów". Dlatego też jako moją ulubioną postać wybieram właśnie Cukrową Wieszczkę - uosobienie radości i słodyczy odbite w towarzyszącej jej muzyce.

Poznań - Stary Browar
13-01-2016 12:34:04
Drodzy Superstarsi,
Dziękujemy za zgłoszenia. Na jutrzejszy pokaz "Dziadka do orzechów" podwójne zaproszenia otrzymują:

katarzyna_niziol - Multikino Lublin
mog4 - Multikino Gdańsk
pedua4 - Multikino Wrocław Arkady
Kaesia5 - Multikino Warszawa Ursynów
PawelStankiewicz - Silver Screen Łódź
lugola - Multikino Bydgoszcz
agn - Multikino Poznań Stary Browar

Gratulujemy i życzymy miłych wrażeń podczas pokazu!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-13 12:40 przez Superstarsi.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012