Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

„Kaci” według Martina McDonagha

Wysłane przez redakcjaSuperStarsi 
21-04-2016 14:53:13

British Council i Multikino zapraszają na spektakl "Kaci" według Martina McDonagha. Retransmisja odbędzie się 28 kwietnia w sieci Multikino. Przebojową komedię twórcy filmu "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj" ("In Bruges"winking smiley będzie można zobaczyć w ramach cyklu "Sztuka brytyjska na wielkim ekranie".


czytaj więcej
gms
21-04-2016 16:44:33
Sztuka brytyjska kojarzy mi się…
...z teatralnymi doznaniami na najwyższym poziomie- wyjątkową obsadą, niezwykła scenografią, ciekawą interpretacją, świetną muzyką i tym pieszczącym ucho akcentem...

Pozdrawiam,
Gosia
POZNAŃ
22-04-2016 21:34:34
Sztuka brytyjska kojarzy mi się z mistrzowskimi adaptacjami dzieł Szekspira. Nikt nie rozumie lepiej tego dramatopisarza niż jego rodacy. Dlatego pokazy z cyklu National Theatre są niepowtarzalną okazją na zobaczenie najlepszych aktorów i stanie się chociaż na chwilę częścią londyńskiej publiczności.
Multikino Lublin
24-04-2016 22:27:31
Sztuka brytyjska kojarzy mi się z świetnym spektaklem w doborowej obsadzie pozwalającym się oderwać od szarej codzienności i choć na moment przenieść się w świat teatru brytyjskiego.

Klaudia
Multikino Zabrze
26-04-2016 08:05:16
Sztuka brytyjska kojarzy mi się z Szekspirem i Monty Pythonem - przewrotna, bliska a zarazem zdystansowana smiling smiley

MK Gdańsk
Pozdrawiam
26-04-2016 18:12:44
Sztuka brytyjska kojarzy mi się z twórczością Williama Szekspira, wspaniałą scenografią, niepowtarzalną obsadą i swoim oryginalnym charakterem.

Multikino Ursynów.
27-04-2016 03:52:13
Sztuka Brytyjska kojarzy mi się przede wszystkim z Royal National Theatre czyli Królewskim Narodowym Teatrem Brytyjskim, najbardziej znanym teatrem na terenie całych wysp brytyjskich, słynącym z od kilkudziesięciu lat z doboru najlepszych przedstawień, obsady genialnych i sprawdzonych aktorów, jakiej nie powstydziłyby się nawet filmy z całego świata oraz niezwykłej scenografii i kostiumów przygotowywanych specjalnie pod kątem danej konkretnej sztuki. Może to płytkie, ale właśnie ten charakterystyczny budynek w samym centrum Londynu, atrakcja dla turystów przyjeżdżających z całego świata, jest właśnie dla mnie kwintesencją nie tylko sztuki brytyjskiej ale również całego przekroju społeczeństwa, modernistyczny wygląd wręcz niepozorny, skrywający jeden z najpiękniejszych teatrów całego świata, który z zewnątrz przypomina kamienną fabrykę albo osadzony na przedmieściach budynek mieszkalny w środku jest urządzony iście po królewsku, misterne detale, zdobienia i złocenia, najwyższej jakości materiały jakie zostały użyte do ich wykonania sprawiają iż możemy odnieść wrażenie jakbyśmy przenieśli się z szarej ponurej ulicy do królestwa szkła i złota, w którym światło toczy od lat, najwspanialszą grę jaką nikt wcześniej nie widział.

Poproszę o bilety do Multikino Ursynów
27-04-2016 14:06:40
Drodzy Superstarsi!
Dziękujemy za zgłoszenia i odpowiedzi.
Podwójne zaproszenia na jutrzejszy pokaz spektaklu "Kaci" otrzymują:

gms - Multikino Poznań
An165 - Multikino Lublin
Claudia - Multikino Zabrze
katarzyna_dc - Multikino Gdańsk
janmega - Multikino Warszawa Ursynów

Gratulujemy smiling smiley Jako że do kina przekazujemy dane imienne (imię i nazwisko) prosimy użytkownika Claudia o przesłanie nam za pośrednictwem wiadomości wewnętrznej swoich danych.
Zaproszenia na konkretne nazwisko będą czekały w kasie wybranego kina przed pokazem.
Życzymy miłych wrażeń!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012