Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Samochód

Wysłane przez general 
20-03-2023 21:44:09
Polecicie jaki samochód będzie najlepszy na długie podróże?
30-03-2023 10:14:27
Myślę że jeśli skorzystasz z oferty jaką ma Wypożyczalnia samochodów Wrocław to wybierzesz taki samochód w którym czujesz się najlepiej i będzie dla Ciebie wygodny bo w zasadzie każdy woli coś innego
31-03-2023 14:18:28
Szczerze powiedziawszy to zakup samochodu jest jedną z trudniejszych decyzji do podjęcia. W dzisiejszych czasach ludzie bardziej skłaniają się do zakupu czegoś nowego, niż liczeniu na farta przy tych wszystkich ogłoszeniach. Zresztą wystarczy poczytać opinie na forach motoryzacyjnych by szybko sobie z tym dać spokój. Co do nowego samochodu to dobrze jakby miał wiele nowoczesnych systemów takich jak kontrola trakcji. Pozwoli to na opanowanie auta nawet w najtrudniejszych warunkach. Jeżeli chodzi o sprawdzone marki to warto zajrzeć do oferty Dacia - [www.dacia.pl] Znajdziemy w niej wiele nowoczesnych modeli, w bardzo przystępnych cenach. W razie czego możemy też skorzystać z możliwości finansowania zakupu.
15-04-2023 07:22:39
Ja na auto rodzinne na wyjazdy wybrałabym macana albo cayenne z salonu porsche centrum sopot, tym bardziej że można bez problemu kupić w tym salonie używane auto z gwarancją porsche approved. Powód jest prosty, to najlepsze i najwygodniejsze samochody na długie trasy
10-04-2024 17:17:01
O samochód też trzeba dbać... Chociażby co jakiś czas trzeba wymienić w nim opony, dlatego warto wiedzieć - gdzie można kupić dobre jakościowo? Ja z tego co się dowiedziałam to firma alleopony24 dysponuje oponami od sprawdzonych producentów, także można byłoby to sobie sprawdzić.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012