Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Perełki do pielęgnacji z apteki

Wysłane przez Ingrid 
11-09-2023 13:23:23
Ahoj fajne , chciała bym w tym poście podzielić się z wami moimi dwoma ulubionymi produktami kosmetycznymi z apteki.
DERMOSAN półtłusty - idealny krem do twarzy na okres zimowy , super nawilża i ma witaminy !
Olej rycynowy- smaruje nim rzęsy i brwi , przy regularnym stosowaniu widać zagęszczenie!
Piszcie jakie są wasze ulubione produkty , perełki z apteki. Czego używacie i co faktycznie daje efekty.
Myśle ze nie jedna z tego postu skorzysta
12-09-2023 08:43:47
Maść "Retimax 1500" na stopy, kolana, łokcie. Witamina A reguluje proces keratynizacji skóry (jako jedyna z witamin dochodzi do warstwy podstawnej- rozrodczej naskórka i wspaniale go regeneruje )Maść Linomag z olejem lnianym na popękane usta - na noc jako turbo-regeneracja.
Błyszczyk "LipsUp" z Pharmatheiss Cosmetics z kwasem hialuronowym - na dzień - super się wchłania i jako jedyny błyskawicznie regeneruje usta, optycznie je powiększa i nadaje kolor. Często używałam go malując klientki przed uroczystościami, gdzie miałam tak naprawdę tylko kilkanaście minut, aby doprowadzić spierzchnięte usta do ładu i składu, ten błyszczyk nigdy mnie nie zawiódł, a klientki często pytały co to za cudo )
Bepanthen Sensiderm Daily Care Moisturizer - probiotyczny krem z idealnym składem. Jest niekomendogenny (nie zapycha porów), regeneruje skórę, nawilża i chroni. Super sprawdzi się do skóry podrażnionej, z nadmiernym złuszczaniem, AZS czy też dla zniszczonej skóry trądzikowej przez nieodpowiednią (zbyt mocną, przesuszającą) pielęgnację. Można go stosować również przy kuracji peelingami chemicznymi!
Mustela Sun SPF 50+, spray przeciwsłoneczny - to jest moja miłość Mustela ma super skład, nie posiada filtrów przenikających! Spray to idealne rozwiązanie dla osób z cerą trądzikową, mieszaną czy ogólnie z tendencją do zapychania...

Polecam zerknać sobie również na ten artykuł: [hotelsgratis.pl] Opisana jest tutaj w ciekawy sposób pielęgnacja skóry mieszanej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-09-12 08:44 przez ulka.
12-09-2023 16:33:55
Lubię takie opinie ludzi którzy znają się na fachu.
______
Ślusarz samochodowy [keymantczew.pl] do naprawy, dorabiania kluczy.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012