Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Bóle bioder: przyczyny, pierwsze objawy, leczenie

Wysłane przez agnieszkausiarczyk 
28-09-2017 13:41:06

Dolegliwości związane ze stawem biodrowym nie są wyłącznie problemem osób starszych. Biodro może ulec uszkodzeniu w wyniku wypadku, ale również długotrwałego uprawiania sportu, doskwierać osobom otyłym i ciężko pracującym fizycznie. Ważne, by nie bagatelizować objawów bowiem mogą prowadzić do powstania choroby zwyrodnieniowej i silnego bólu.


czytaj więcej
16-09-2019 12:10:45
Ból bioder może być objawem przeciążenia stawu biodrowego. Przeciążenie może być skutkiem zbyt intensywnego treningu lub nieprawidłowo wykonywanych ćwiczeń lub ciężką pracą fizyczną.

W wielu przypadkach dochodzi do poważnych zniekształceń i aby zahamować dalsze postępowanie choroby warto jest skonsultować się z fizjoterapeutą:
[kobiecaperspektywa.pl]

Fizjoterapeuta będzie w stanie zaproponować ćwiczenia, które przyniosą rzeczywiście dobre efekty.
06-04-2024 18:09:37
W tym roku też doświadczyłem uciążliwego bólu związanego ze stawem biodrowym, po wielu wizytach u lekarzy zdecydowałem się na dobrą rehabilitację. Jeśli ktoś tutaj potrzebuję pomocy to w moim przypadku strzałem w dziesiątkę okazał się turnus w Willi Wojnar Zakopane.

Na ich stronie są dostępne wszystkie informacje wojnar.pl
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012