Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Braki zębowe należy uzupełniać. Mało bólu za to dużo pieniędzy

Wysłane przez agnieszkausiarczyk 
22-05-2012 18:08:27

Obecnie dostępne techniki i metody leczenia stomatologicznego umożliwiają rozwiązywanie nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów w sposób bezbolesny i małoinwazyjny. Warto z nich skorzystać nie tylko z powodów estetycznych, ale przede wszystkim dla zdrowia!


czytaj więcej
22-05-2012 22:18:38
Szkoda, że ceny wciąż tak wysokie. Leczenie jednego zęba to wydatek średnio 120 zł.
23-05-2012 09:13:45
ja robiłam licówki na jedynki 2 lata temu przy czym kolor już w tym momencie bardzo ściemniał... nie wiem może to przez kawe? W każdym razie jedynym wyjsciem jest wymiana tych licowek czyli 250 zł...
23-05-2012 11:12:38
To niewiarygodne jak wielu, nieźle sytuowanych ludzi zaniedbuje zęby. Abstrahując od wyglądu, to naprawdę brak zębów sprzyja chorobom. Nie ma wyjścia trzeba miec fundusz zębowysmiling smiley)
31-05-2012 11:29:10
Bujanna, stomatolodzy mówią, że kawa, wino, napoje, papierosy przebarwiają zęby. Szkoda, że tak prędko to się dzieje.
19-06-2015 02:47:12
Ja tam od protez odszedłem juz jakis czas temu; wedlug mnie były kompletnie nieefektywne. Duzo prostszym i skuteczniejszym rozwiązaniem są implanty stomatologiczne. Miałem zakładane już kilka, w tej samej klinice (Unident Union we Wrocławiu) i przekonałem sie do tej opcji - nie odczuwam zadnego dyskomfortu w gryzieniu, wszystko jest jak należy smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012