Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Anti-aging. Okolice intymne

Wysłane przez redakcjaSuperStarsi 
24-08-2012 15:42:30

W wyniku cech osobniczych, upływu czasu i zmieniającej się gospodarki hormonalnej, problem suchej, osłabionej i pozbawionej elastyczności skóry, występuje nie tylko na twarzy, szyi czy dłoniach, ale również w okolicach intymnych. Zmiany te powodują dyskomfort w życiu codziennym i oczywiście w sytuacjach intymnych.


czytaj więcej
03-01-2014 10:21:52
pochwa starzeje sie niestety razem z nami, ja tez zaczelam to odczowac;/ jednak boje sie roznych zabiegow w szpitalach, nawet tych najprostszych, dlatego chcialam najpierw zregenerowac pochwe dostepnymi farmaceutykami, ginekolog polecil mi zastosowanie globulek dopochwowych Hydrovag, maja one w skladzie substancje nawilzajace pochwe, a takze chroniace ja przed infekcjami, aplikowalam je przed tydzien, zawsze tuz przed snem, po takiej kuracji czulam, ze pochwa nie jest juz suchasmiling smiley wspolzycie stalo sie znow przyjemne! i uniknelam powazniejszych zabiegow!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012