Ocena:
(głosy: 0)
 
 
|
 
|
rozmiar czcionki

24-08-2012

Anti-aging. Okolice intymne

Rewitalizacja warg sromowych

W wyniku cech osobniczych, upływu czasu i zmieniającej się gospodarki hormonalnej, problem suchej, osłabionej i pozbawionej elastyczności skóry, występuje nie tylko na twarzy, szyi czy dłoniach, ale również w okolicach intymnych. Zmiany te powodują dyskomfort w życiu codziennym i oczywiście w sytuacjach intymnych.

Nie ma żadnych ograniczeń ani zaleceń po zabiegu rewitalizacji warg sromowych. Pacjentka po prostu wraca do codziennego życia.       Nie ma żadnych ograniczeń ani zaleceń po zabiegu rewitalizacji warg sromowych. Pacjentka po prostu wraca do codziennego życia.

Jakie mogą wystąpić dolegliwości związane z suchą, osłabionąi pozbawioną elastyczności skórą? Swędzenie, trwały ból rosproszony w obrębie sromu, stopniowa utrata barwnika owłosienia, nietolerancja pobudzania łechtaczki i warg sromowych w trakcie stosunku, zmniejszenie objętości tkanek okolic intymnych.

 

Preparat nawilżający i lekko wypełniający

Z myślą o kobietach mających problemy z elastycznością i suchością skóry w okolicach intymnych, został stworzony preparat na bazie kwasu hialuronowego, który ma właściwości nawilżające i lekko wypełniające.

 

Wskazania do zabiegu rewitalizacji:

-   odczuwanie bólu lub dyskomfortu w trakcie stosunku

-   częste urazy, obtarcia

-   ból w okolicy sromu

-   wiotka, sucha skóra łechtaczki i warg sromowcyh

-   świąd okolic intymnych

-   utrata objętości tkanki okolic intymnych

 

Przebieg zabiegu

Na zabieg kobieta przychodzi z ogolonymi intymnymi częściami ciała. Lekarz dezynfekuje i znieczula okolicę zabiegową. Za pomocą mikrokaniuli wstrzykuje kwas hialuronowy w okolice warg sromowych. Zabieg trwa około 30 minut.

 

Strona: 1 2
Oceń:
Dziękujemy!
poleć znajomemu drukuj skomentuj subskrybuj
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: Gabrysia60.

Skomentuj artykuł

  • babulka | 03-01-2014

    pochwa starzeje sie niestety razem z nami, ja tez zaczelam to odczowac;/ jednak boje sie roznych zabiegow w szpitalach, nawet tych najprostszych, dlatego chcialam najpierw zregenerowac pochwe dostepnymi farmaceutykami, ginekolog polecil mi zastosowanie globulek dopochwowych Hydrovag, maja one w skladzie substancje nawilzajace pochwe, a takze chroniace ja przed infekcjami, aplikowalam je przed tydzien, zawsze tuz przed snem, po takiej kuracji czulam, ze pochwa nie jest juz sucha wspolzycie stalo sie znow przyjemne! i uniknelam powazniejszych zabiegow!
leksykon zdrowia seniora

Popularne

poradnik seniora
webstar 2012