Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o polityce cookies i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Nowe zasady wchodzące w życie 25 maja 2018. (więcej)

Masaż twarzy, ćwiczenia mięśni twarzy, właściwe nakładanie kremu

Wysłane przez joannawiniarska 
18-05-2012 16:21:36

Żaden krem solo nie rozwiąże problemu zmęczonej twarzy. Nie ma cudów. Nasze mięśnie utrzymują napięcia o podłożu psychologicznym. Zapamiętują wyraz smutku, zamyślenia, zgorzknienia. Często to co bierzemy za oznaki starzenia się skóry, to po prostu utrwalone efekty stresu lub zmęczenia. Jak wydać im wojnę? Dotykiem i gimnastyką.


czytaj więcej
21-05-2012 10:11:07
hm no niby tak... ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że na moje zmarszczki mimiczne pomoże wyłącznie masaż itp. stosuje juz jakiś czas kolagen noble health i stwierdzam, ze to jest dobra droga! Plus stawy mnie mniej bolą smiling smiley
21-05-2012 13:37:27
słyszałam o tym kolagenie, jedna z moich koleżanek stosowała go pomocniczo przy terapii przeciwtrądzikowej. Nie wiedziałam, że działa tez na zmarszczki smiling smiley Bujanna, napiszesz może coś więcej? Jak długo trzeba czekać, żeby było widać pierwsze efekty? Gdzie można dostać kolagen tej firmy?
21-05-2012 13:57:43
Quote
emka55
słyszałam o tym kolagenie, jedna z moich koleżanek stosowała go pomocniczo przy terapii przeciwtrądzikowej. Nie wiedziałam, że działa tez na zmarszczki smiling smiley Bujanna, napiszesz może coś więcej? Jak długo trzeba czekać, żeby było widać pierwsze efekty? Gdzie można dostać kolagen tej firmy?

najprosciej dostac go w rossmanie, ale jest też bardzo wiele salonow kosmetycznych, gdzie mozna go kupic. Z jakiego miasta jestes? wtedy bede Ci mogla podac bardziej szczególowe namiary smiling smiley kolagen zdecydowanie dziala na zmarszczki poniewaz to źrodlo bialek kolagenowych, ktore napinaja skore, prze co zmarszczki sa mniej widoczne. Oczywiscie pomaga takze na wypryski a nawet cellulit i bole stawow. Najlepiej jest brac 2 tabletki przed snem a po 2 opakowaniach przekonasz sie, ze bylo warto smiling smiley
22-05-2012 13:18:21
jestem z Warszawy smiling smiley skoro efekt widać już po 2 opakowaniach to zaraz jak dasz mi namiary wybieram się na zakupy grinning smiley
22-05-2012 22:21:19
mi moja kosmetyczka oststanio poleciła tabletki kolagenowe. Do kupienia w aptece za ok. 200 zł. Podobno po 3 miesiącach efekty są zniewalające. Mówiła, że ostatnio nie poznała swojej klientki tak odmłodniała.
23-05-2012 09:09:09
emka55 jeśli chodzi o Wawę to jest mnóstwo miejsc, gdzie mozesz sie wybrać po kolagen, wiec zobacz gdzie bedziesz miala najblizej na stronie placowek http://porcjapiekna.pl/pl/partnerzy Ja raz byłam na zabiegu w Studiu 9 na ul.Zaruby 9, gdzie dowiedzialam sie o kolagenowych wlasciwosciach smiling smiley

stars - święta prawda! smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-23 09:09 przez Bujanna.
24-05-2012 13:00:52
Dzięki, jutro się wybiorę po ten kolagen smiling smiley już się nie mogę doczekac efektów smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

webstar 2012