Ocena:
(głosy: 0)
 
 
|
 
|
rozmiar czcionki

26-11-2013

1 grudnia, godz. 16.00-22.00, AïOLI Cantine Bar Café Deli

Dancing międzypokoleniowy w klimacie śródziemnomorskim!

DJ VIKA (70+) i muzycy młodego pokolenia zapraszają na kolejną odsłonę Dancingu Międzypokoleniowego, tym razem w klimatach śródziemnomorskich.

Dancing Międzypokoleniowy    Dancing Międzypokoleniowy

W modnym warszawskim lokalu AïOLI Cantine Bar Café Deli przy ul. Świętokrzyskiej 18 na starszych i młodszych imprezowiczów już w najbliższą niedzielę będzie czekać nie tylko parkiet, ale i menu w specjalnych cenach! Organizatorzy zapraszają i zapewniają: - Będą tańce i krewetki!

Dancingi Międzypokoleniowe organizowane są od 2011 roku. Podczas imprez na parkiecie bawią się wnukowie z dziadkami, dzieci z rodzicami i mniejszości narodowe, czyli ci, których dzieli bariera wiekowa i kulturowa.

Wydarzenie jest okazją do spotkania międzypokoleniowego, zniesienia sztucznej, niepotrzebnej granicy. Podczas akcji seniorzy odwiedzają lokale, które tworzą życie towarzyskie stolicy. Akcja oswaja również seniorów ze współczesną muzyką, a juniorów – z muzyką ich dziadków lub rodziców. Przewodnikami po tym świecie są rezydentka cyklu DJ Vika (70+)i muzycy młodego pokolenia. Do tej pory byli to, m.in. Maximilian Skiba, Basia Polanska, Michał IsmikeyTorzecki, Bobrowiec , Horse Fashion, Oshowski, koVValsky, Hungry Hungry Models, Grupa Perkusyjna Strefa Rytmu oraz raperzy - JWP, Pono, Wujek Samo Zło.

Seniorzy bawili się już w takich miejscach jak Cafe Kulturalna, BarKa, Temat Rzeka, Pomost 511, Syreni Śpiew, Miasto Cypel, Klub 55, Klub Powiększenie, Bar Prasowy.

Organizatorem akcji jest Fundacja Nizio. Dancing Międzypokoleniowy ma swoją stronę na Facebooku.

Portal superstarsi.pl jest patronem medialnym cyklu.

Oceń:
Dziękujemy!
poleć znajomemu drukuj skomentuj subskrybuj
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.
leksykon zdrowia seniora

Popularne

poradnik seniora
webstar 2012