Ocena:
(głosy: 1)
 
 
|
 
|
rozmiar czcionki

14-07-2016

W trosce o seniorów: zdrowie i styl życia

Kampania edukacyjna

„W trosce o seniorów: zdrowie i styl życia” - dodatek pod takim tytułem ukazał się 14 lipca w "Gazecie Wyborczej". To część kampanii edukacyjnej, poświęconej tematom starzenia się, nad którą portal superstarsi.pl objął patronat medialny.

Kampania edukacyjna „W trosce o seniorów: zdrowie i styl życia” Kampania edukacyjna „W trosce o seniorów: zdrowie i styl życia”

Przez wiele lat okres starości kojarzył się głównie z utrata niezależności oraz licznymi chorobami. Obecnie coraz częściej zwraca się uwagę na ludzi dojrzałych i ich problemy, a przede wszystkim szuka rozwiązań, które poprawiają jakość i komfort ich życia.

Kampania edukacyjna „W trosce o seniorów: zdrowie i styl życia”, w którą zaangażowało się grono ekspertów m.in.: z Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego i Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego, porusza obszary związane ze zmianami zachodzącymi w starzejącym się organizmie, a także pokazuje, że ze starością można się „zaprzyjaźnić”. To pewnego rodzaju apel do każdego z nas: troszczmy się o zdrowie seniorów i wspólnie przygotujmy się do dobrej starości.

Dodatek specjalny „W trosce o seniorów: zdrowie i styl życia” przygotowana przez wydawnictwo Warsaw Press ukazał się 14 lipca w "Gazecie Wyborczej". Można go również pobrać z Internetu - TUTAJ

Oceń:
Dziękujemy!
poleć znajomemu drukuj skomentuj subskrybuj
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.
leksykon zdrowia seniora
poradnik seniora
webstar 2012