Ocena:
(głosy: 3)
 
 
|
 
|
rozmiar czcionki

12-09-2013

Zapraszamy na kolejny Dancing Międzypokoleniowy z DJ Viką!

14 września o godz. 16.00 w warszawskim klubie Powiększenie (Nowy Świat 27, w podwórku) startuje kolejny Dancing Międzypokoleniowy, na którym DJ Vika wystąpi z duetem Borek&Bebech.

DJ Vika oraz Borek&Bebech       DJ Vika oraz Borek&Bebech

Impreza, na którą zaproszeni są dosłownie wszyscy, bez żadnych ograniczeń wiekowych, będzie jednym z wydarzeń Festiwalu POWIŚLENIA, czyli sąsiedzkiego, międzykulturowego spotkania mieszkańców Powiśla.

Festiwal współtworzony jest przez ponad 30 partnerów - instytucji publicznych, organizacji pozarządowych i miejsc prywatnych. Przez cały dzień mieszkańcy Powiśla, a także wszyscy, którzy Powiśle odwiedzą, będą mogli uczestniczyć w kilkudziesięciu wydarzenia rozrywkowych, edukacyjnych, artystycznych i sportowych. Od rana do późnej nocy na całym Powiślu atrakcje gwarantowane!

Jedną z nich jest Dancing Międzypokoleniowy. Poprzednia, „wiślana” edycja Dancingu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Clubbing na Wiśle przyciągnął setki chętnych do tańca i wspólnej zabawy. Organizatorzy mają nadzieję, że i tym razem zabawa się uda.

Wydarzenie ma profil na Facebooku, można dopytać o szczegóły lub sprawdzić, kto wybiera się w najbliższą sobotę, potańczyć przy szlagierach.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Nizio.

Portal superstarsi.pl jest patronem medialnym imprezy.

Oceń:
Dziękujemy!
poleć znajomemu drukuj skomentuj subskrybuj
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.
leksykon zdrowia seniora
poradnik seniora
webstar 2012