Ocena:
(głosy: 0)
 
 
|
 
|
rozmiar czcionki

28-10-2016

Bezpłatne warsztaty dla seniorów

Rozwiń swoją pasję na warsztatach z desigu

Jeżeli jesteś osobą po 60, ciągle chcesz uczyć się czegoś nowego oraz lubisz poznawać ludzi poszukujących, którzy tak jak Ty rozwijają swoje pasje, to gorąco zapraszamy do wrocławskiego Krzywego Komina, gdzie odbywają się bezpłatne warsztaty .

Najbliższe spotkania to czas na wspólne gotowanie i przygotowanie prezentów świątecznych.     Najbliższe spotkania to czas na wspólne gotowanie i przygotowanie prezentów świątecznych.
  • Zapisz się i skorzystaj z darmowych warsztatów!

Warsztaty w Krzywym Kominie to wspaniała okazja do zacieśniania więzów międzypokoleniowych. W ramach bezpłatnych spotkań Laboratorium Designu i Sztuki – Pracownia Senior Design można nauczyć się wielu interesujących rzeczy od samych profesjonalistów.

Tym razem organizatorzy przygotowali dla starszych i młodszych uczestników specjalne wydarzenie. Wszyscy wspólnie będą gotować przepyszne, zdrowe potrawy, lub uszyją wesołe maskotki! Jednocześnie seniorzy mogą stworzyć oryginalne notatniki na warsztatach introligatorskich, poznać tajniki pięknej i szlachetnej koronki klockowej czy zainspirować się jak dać starym ubraniom zupełnie nowe życie.

Podczas spotkań uczestnicy będą mogli upewnić się, że absolutnie każdy jest w stanie zmienić oblicze swojego domu czy też przygotować nietuzinkowy prezent dla najbliższych. Na warsztatach z techniki decupage powstaną małe dzieła: od ramki na zdjęcia, po świąteczne bombki czy stolik kawowy. Chętni będą mogli poznać najbardziej klasyczny haft płaski oraz haft cieniowany.

Warsztaty realizowane w pracowni Design Senior w ramach projektu Laboratorium designu i sztuki są profesjonalną ofertą edukacyjną popartą doświadczeniem.

Oceń:
Dziękujemy!
poleć znajomemu drukuj skomentuj subskrybuj
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.
leksykon zdrowia seniora

Popularne

poradnik seniora
webstar 2012