Ocena:
(głosy: 1)
 
 
|
 
|
rozmiar czcionki

21-01-2015

Senior Zawodowiec. Tydzień niespodzianek w Arkadach Wrocławskich

Nie tylko dla babć i dziadków!

Do 23 stycznia w Arkadach Wrocławskich osoby po 50-tym roku życia mogą skorzystać z darmowych porad specjalistów. Tydzień konsultacji zwieńczy impreza „Dzień Seniora”, która odbędzie się w sobotę 24 stycznia.

Senior Zawodowiec, impreza nie tylko dla babć i dziadków Senior Zawodowiec, impreza nie tylko dla babć i dziadków

W Arkad Wrocławskich na poziomie 0 będzie działa stanowisko, przy którym Seniorzy mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji.

Natomiast w sobotę 24 stycznia odbędzie się event pod hasłem „Senior Zawodowiec”, podczas którego zaprezentują się wrocławskie organizacje senioralne, które zrzeszają seniorów lub działają na ich rzecz. - Bardzo zależało nam na tym, by zorganizować wydarzenia dedykowane Seniorom, którzy są grupą coraz bardziej aktywną i aspirującą. Dzień Babci i Dzień Dziadka jest doskonałym do tego pretekstem – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Centrum.

24 stycznia będzie się można dowiedzieć, jak seniorzy mogą spędzać wolny czas, jakie stowarzyszenia hobbystyczne działają na terenie Wrocławia oraz jak się do nich zapisać. Do projektu „Senior Zawodowiec” przyłączyło się m.in. Wrocławskie Centrum Seniora, Stowarzyszenie Rodzina z Pasją, Kreatywne Centrum Radość Życia, Klub Seniora Oficyna, Klub Seniora „Żyć inaczej”.

Oprócz prezentacji organizacji senioralnych odbędą się także występy i pokazy, na przykład: oryginalny pokaz mody, wspólne zajęcia fitness, koncert chóru senioralnego, modowe metamorfozy dla pań oraz drobne konkursy z nagrodami. Dodatkowo, podczas eventu, tak jak w ciągu całego tygodnia, Seniorzy będą mogli bezpłatnie zasięgnąć rad specjalistów – fizjoterapeuty, okulisty, masażysty, dietetyka, itp. „Choć tematem przewodnim jest hasło ŻYJ AKTYWNIE, nie zapominamy o tym, jak ważne jest zdrowie, dlatego też porady specjalistów są istotnym elementem wydarzenia”– podkreśla Dorota Żmiejko.

24 styczna nie zabraknie również atrakcji dla wnucząt. W sobotę rozpoczyna się pierwsze zajęcia z cyklu „Arkadowy Uniwerek”, podczas których dzieci pod okiem animatorów będą mogły własnoręcznie wykonać prezenty dla swoich dziadków.

Więcej informacji na www.arkadywroclawskie.pl

Portal superstarsi.pl jest patronem medialnym imprezy.

Oceń:
Dziękujemy!
poleć znajomemu drukuj skomentuj subskrybuj
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.
leksykon zdrowia seniora

Popularne

poradnik seniora
webstar 2012