Ocena:
(głosy: 2)
 
 
|
 
|
rozmiar czcionki

04-09-2014

Dni Seniora, Wrocław 2014

Wspólnie pobijmy Kapeluszowy Rekord Guinessa

Wrocławskie Centrum Seniora zaprasza do udziału w kolejnej edycji święta Seniorów, które zbliża się wielkimi krokami. Przygotowania idą pełną parą. W dniach 19-30 września odbędzie się wiele atrakcyjnych wydarzeń!

Dni Seniora Wrocław 2014 Dni Seniora Wrocław 2014

W piątek 19 września od 10.00 do 14.00 na wrocławskim Rynku nastąpi inauguracja Dni Seniora.

Wyjątkową atrakcję w tym roku będzie stanowić bicie Kapeluszowego Rekordu Guinessa. Dzięki fantazyjnym nakryciom głowy, tak charakterystycznym podczas DNI SENIORA, będzie okazja wspólnymi siłami,  wpisać się na stałe do Światowej Księgi Rekordów Guinnessa. W prezencie każdy uczestnik bicia rekordu otrzyma pamiątkową przypinkę, symbol wspólnej zabawy i rywalizacji. Liczymy na kreatywność, obecność i wsparcie uczestników!

Nie zabraknie również stałych punktów programu, czyli Marszu Kapeluszy, symbolicznego przekazania kluczy do Bram Miasta oraz koncertu na scenie. W tym roku wystąpi zespół Skaldowie. 

Wszystkie atrakcje na wrocławskim Rynku są bezpłatne. W tym samym dniu o godz. 16.00 Polski Komitet Pomocy Społecznej zorganizuje Bal Kapeluszy.

W bogatym programie „DNI SENIORA – Wrocław 2014” znajduje się również wiele konkursów, warsztatów oraz programów edukacyjnych i zdrowotnych, między innymi „SENIOR ART 2014”, czyli Przegląd Małych Form Teatralnych i Kabaretów w Centrum Kultury AGORA, przy ul. Serbskiej 5 oraz Akademia Zdrowia Seniora, a także Dni Seniora w Filiach Miejskiej  i Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej.

Zapraszamy!

Oceń:
Dziękujemy!
poleć znajomemu drukuj skomentuj subskrybuj
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: Superstarsi, krystyna_kuc.
leksykon zdrowia seniora

Popularne

poradnik seniora
webstar 2012