Puchar Polski Nordic Walking w Osielsku

Tłumy z kijkami na starcie

W sobotę, 10 sierpnia 2013 roku, do Osielska zjechali się fani nordic walking z całej Polski. Rozegrano marsze na 5,10 i 20 km. Wzięło w nich udział w sumie kilkaset osób.

Puchar Polski Nordic Walking w Osielsku Puchar Polski Nordic Walking w Osielsku

Zawodnicy trasy pokonywali w pięciokilometrowych pętlach, które start i metę miały na stadionie w Osielsku.

Impreza zorganizowana przez Polską Federację Nordic Walking zaliczana jest do Pucharu Polski.

Uczestnicy zawodów, którzy ukończyli wyścig, otrzymali pamiątkowy medal, dyplom, kupon na posiłek regeneracyjny oraz pakiet startowy. Trzem osobom z najlepszymi wynikami w każdej kategorii wręczono Puchary, a po zakończeniu dekoracji wśród wszystkich uczestników zawodów rozlosowano nagrody.

Superstarsi.pl wraz z przedstawicielami firmy Paul Hartman, producenta ciśnieniomierzy Tensoval Duo Control, prowadzili w czasie imprezy punkt pomiaru ciśnienia tętniczego. Rozdaliśmy też pięć ciśnieniomierzy – otrzymali je najstarszy zawodnik i zawodniczka, trzy ciśnieniomierze zostały rozlosowane wśród uczestników zawodów!

Wśród wszystkich uczestników zawodów zostały też rozlosowane również pakiety: upominek od portalu superstarsi.pl oraz voucher na usługi prawniczej firmy Availo.