Ocena:
(głosy: 3)
 
 
|
 
|
rozmiar czcionki

13-01-2012

Wąsik i broda u kobiety

Dziś nie są modne, ale kiedyś…

Włosów na twarzy kobiety nie powinny golić: powstają czasem stany zapalne i włosy mogą wrastać!

Wąsiki czy brodę najlepiej eliminować za pomocą wysokiej jakości wosku nakładanego na ciepło lub laserowo. Wąsiki czy brodę najlepiej eliminować za pomocą wysokiej jakości wosku nakładanego na ciepło lub laserowo.

Wąsiki czy brodę trzeba eliminować za pomocą wysokiej jakości wosku nakładanego na ciepło albo laserowo. Po zabiegu mogą pojawić się drobne krosteczki - dlatego zalecane jest użycie płynu dezynfekującego Folisan – radzi Katarzyna Sporysz, kosmetyczka ze specjalnością depilacji.  

Kanony piękna są różne – w przypadku damskiego wąsika są przykłady, że był on nawet pożądany! Te kobiety, których los nie obdarzył owłosieniem – specjalnie go sobie tatuowały. Tak postępowały kobiety Ajnów – ludu zamieszkującego Sachalin, Wyspy Japońskie i Kurylskie. Wierzono, że tatuaż poprawiony na starość poprawi wzrok kobiety.

Nasz rodak – Bronisław Piłsudski, brat marszałka Józefa Piłsudskiego, ożenił się właśnie z piękną Chuhsammą, córką wodza Ajnów. No i Chuhsamma miała piękny wąsik.* Katarzyna Sporysz - kosmetyczka ze specjalnością depilacji z Salonu Urody  Looksus w Krakowie

Oceń:
Dziękujemy!
poleć znajomemu drukuj skomentuj subskrybuj
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.
leksykon zdrowia seniora
poradnik seniora
webstar 2012